Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cepelia844

14 dc przy 28 dc-płodny

Polecane posty

Gość Cepelia844

Dziewczyny wiem ,że to nieodpowiedzialne ale stało się:( Mam już 2 dzieci.Uprawiając ostatni stosunek z mężem stosowaliśmy stosunek przerywany,ja byłam tą osobą dominującą.W takich przypadkach mąż kontroluje kiedy w zakańczamy stosunek bo zbliża się jego szczyt.Po stosunku oznajmił mi ,że chyba nie zdążył.Cholerka zdarzyło by mu się to pierwszy raz,bo tą metodę stosujemy już od 5 lat.Był to mój 14 dc przy cyklach 28-dniowych.Nie miałam już śluzu płodnego(tak mi się wydaje). Mam pytanie...Czy któraś z was (jeżeli wie na pewno)zaszła w ciąże właśnie 14 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka6
Ja :) Dokładnie w 14 dc przy cyklu 28 dniowym. Ciąża planowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
Hmmmmm...dziękuje za odpowiedź. Może będę miała dużo szczęścia i skończy się tylko nauczką na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę sobie pofolgowała
zdominowałaś go w idealnym dniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
Faktycznie gdyby nie to ,że ja nie była bym tą dominującą by zdążył:( Ale ja w tym dniu nie miałam już śluzu płodnego,więc jest szansa ,ze do zapłodnienia nie doszło....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę sobie pofolgowała
a tak to zawsze masz śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
Wydaje mi sie ,że sluz płodny zaczął mi się 9dc.14 dc nie było sucho,ale nie było takiego obfitego jak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
Bo miałam napisać ,że pobolewa mnie jajnik na przemian z bólem w podbrzuszu i tak się martwi ,bo to właśnie połowa cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak
zaszłam dokładnie w 14dc i tez bez śluzu było, nie ma reguły silny plemnik da rade z tym że to było nasze pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak
a można wiedzieć co masz parkę czy jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
Mam dziewczynkę i chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
ja mam synka dokładnie z 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
A może jakieś mamy u których jednak nie zakończyło się to ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowamama
U mnie 14 dc przy 28dc przyczyniliśmy się do poczęcia córeczki:) ale bądź dobrej myśli...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
Dziewczyny która z was przy 28 dc zaszła w ciążę uprawiając stosunek w 14dc.Starałam się być dobrej myśli ,ale tak nurtuje mnie to ,że mąż nie zdążył i mogliśmy przyczynić sie do poczęcia dziecka.pociesza mnie jeszcze fakt ,ze 14 dc to owulacja i do zapłodnienia mogło nie dojść.... Dziekuję za dodatkowe i szczere wipsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazmija
JA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysława1976
Autorko nie chcę cię straszyć ,ale 14 dc przy regularnych 28dc to czas płodny.Skoro mąż poinformował cie ,że nie zdążył,to licz się ,ze ciąża w Twoim przypadku jak najbardziej możliwa.A już tym bardziej ,że byłaś osobą dominującą.Głębokość członka w czasie szczytu sprawiło ,że w tej pierwszym wytrysku znajdował się głęboko co ułatwiają plemnikom lepsze poruszanie się w głąb szyjki a przez to mają już część drogi za sobą,czyli o wiele lepsza szansę na zapłodnienie komórki. daj znać jak juz będziesz coś wiedziała.Kiedy masz przewidywaną @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
Dziękuję za wpisy:)Czy ktoś jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dc to raczej dzień płodny. Ja zaszłam 9 dc czyli teoretycznie jeszcze niepłodny. Ale wg statystyk płodna para współżyjąca w dni płodne ma 25 % szans na zajście w ciąże, więc na 75% nie jesteś w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
Dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed porodem kupiłam sobie
a ja powiem tak: cóż tu się wypowiadać, musisz poczekać do terminu okresu i zrobić test jeśli okres nie nadejdzie. 14dc to czas jak najbardziej płodny więc o ile nie skrócił się cykl to wcelowaliście bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelia844
No nic pozostało mi czekać.Miesiączki mam jak w zegarku co 28 dni,chyba ,ze ten jedyny raz mi się przestawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRAGOOOOOON
I pewnie się nie doczekasz:D Dominowałaś w dni płodne.Mąż nie zdążył a więc pierwsze nasienie które wydobyło sie z mężą było w głąb ciebie.Szanse są naprawdę MEGAWIELKIE na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×