Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koczarnka

działają mi na nerwy faceci którzy ......piszcie

Polecane posty

Gość ccccccfdvfdvfvfgvgfvfff
ostr, paktofonika.. klasyk i madre txty a nie zety tylko złożyc rym;) ale o gustach sie nie dystutuje prawda;) każdy lubi co innego aa i nie lubie złotych łancuchów u faceta jakby na metry w obi kupił:D

Gość iwan wladimirowicz palmow
paktofonikę pamiętam - jeeeny. ostr też nic fajnego jak tera słucham. no fakt muzyka ok przyznaję że to kwestia gustu. ale spodnie z kupą w kroku u dorosłych facetów :D:D:D:D

a ja nie lubie kryminalistow ;/ takich co wyjda z pudla i wielkie maczo - tatuaze itd nie ma to jak dac sie zamknac za glupote a potem byc z tego dumnym. dla mnie to wieś dopiero...

drzewko co ty wiesz o życiu - jak się z takim bujam po dzielni to mam +10 do lansu i + 30 do respectu

ale wiekszosc tych którzy je noszą to pozerzy;P ale też nie oceniaj po pozorach nie każdy dres to taki typowy kark ;) zdarzają sie wyjątki

hahaa:D a pewnie lans to moj cel życia:D oj słodziaku wladimirze już mi tak nie słodz;)

na przykład mój misio - bije mnie tylko raz na tydzień i ma golfa trójkę, więc jak widzisz prawdziwi hh macho też są na świecie. nie bój nic, nałóż tylko fajną tapetke, zrób pazurki i pokręc się trochę pod zk to i swojego ptysia poderwiesz. powodzonka:))))))

tylko frajerzy daja sie zamykać taka prawda:)

ojj zdziwiłbys sie nie mam tipsów nie mam farbowanych włosów prawie w ogole sie nie maluje... ale polską rządzą wciąż stereotypy golfów 3 :D oj misiaki

no jp na 100% to własnie pozerzy:) szkodzący niestety

drzewko - jp na 100% to pozerzy i małolaty. ja ze swoją kru to poniżej 122% nawet nie siadamy do flaszki

iwan no;D zjedź ze mnie nie jestem takim ciekawym materialem do podrabiania chociaż nie powiem dobrze Ci idzie;)

no dobra przyznam się - wymyśliłam tego iwana, to ja to piszę, bo mi smutno, bo nikt na dzielni nie chce ze mną gadac:( ale jak mają gadac skoro nie mam ani jednego ciucha od prosto:( żal mi ale wydałam wszystko na bajerancki tatuażw okolicach lędźwi "kurczaka w cieście na ostro" ( ale jest po chińsku i myślą że tam jest tekst ostr-a- głupole:D )

heh no taki wiek to racja... zreszta mało kto policje lubi z róźnych racji , ale nie trzeba sie z tym afiszować

drzewko - nie pozwalaj sobie głupia babo!!! jaki młodzieńczy?!?! mój misio ma już prawie 18 lat!!!

:D kurczak w cieście na ostro :D trafileś uwielbiam

no ok przyznaję - uwielbiam każdy rodzaj kurczaka, bo chcę byc jezi, każdy wie, że czarni bracia z bronksu oblegają kfc i wpieprzają kurczaki pomiędzy swoimi zajefajnymi nagrywkami. i arbuzy też lubię, żebyście sobie nie pomyśleli że jestem pozerka i nie szanuję ulicy!!!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować