Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przy30tce

Pytanie do kobiet 30tek jak dbacie o siebie figure?

Polecane posty

Gość przy30tce

Jestem przed 30tka urodziłam jedno dziecko wygladam okropnie. Metabolizm zwolnił do minimum. Jak dbacie seskowne laseczki po 3otce o figure czy sie ograniczanie z jedzeniam dieta itp. jaka jest wasza receptura na seksowny wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codzienni robię 20 km na rowerku stacjonarnym, trzy razy w tygodniu siłownia, balsamy ujędrniające obowiązkowo, nie jem pieczywa, ani słodyczy. Chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja aja ajaa
tez urodziłam jedno dziecko, ale szybko wróciłam do formy, moje dziecko jest strasznie ruchliwe, że nie potrzebuje żadnych ćwiczeń nawet, oprócz opieki nad dzieckiem pracuję zawodowo. Z dietą musze uważać, bo jeśli zjem za dużo lub coś ciężkiego /sałatka z majonezem czy pieczone/ to źle się czuje, więc to mi pomaga w utrzymaniu diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika3434
Niestety,powiem szczerze,że wciąż muszę sobie czegoś odmawiać i jestem na diecie od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przed 30stką, mam 1 dziecko. Nie dbam o figurę jakoś szczególnie - staram się ćwiczyć codziennie po co najmniej 30minut,ale nie zawsze mam na to siły.W roku szkolnym chodzę z dzieckiem raz w tygodniu na basen i godzinę śmigam od brzegu do brzegu (a dziecko z instruktorem). Jakiś czas temu zrezygnowałam z jedzenie słodyczy (no, właściwie to bardzo mocno ograniczyłam :) ).Gotuję na parze lub duszę potrawy (unikamy smażonego, nie jemy fast foodów - wyjątek pizza, ale najczęściej robiona w domu).Do tego ciemne pieczywo, dużo owoców i warzyw, sporo kasz i ryżu.Staram się nie jeść późno - jeśli już czuję potrzebę to najczęściej sięgam po owoce. Jeśli chodzi o jędrność ciała - naprzemienne prysznice (ciepłe i zimne), a potem balsam.Do twarzy krem na dzień i na noc oraz krem do rąk.To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaaaaaaaaaa
kilka dni temu skonczyłam 30 :( i ......niestety czuje staro jak kolesie młodzież mówi mi na pani, dzien dobry, :( matabolizm też zwolnił, jak zjem białe pieczywko waga od razu skacze w górę, nie moge jeść wszystkiego jak kiedyś. Mam 3 letnie dziecko, jesem po cesarce - brzuch nadal jest oponą :( kiedys jak chudłam waga leciała najpierw z brzucha, potem po calości - teraz po całości, a potem troche z brzucha , mimo to jestem przy kości. Mały daje mi popalić więc czsu brak na areobik, raczej rowery z mężem i dzieckiem, czasem basen. Ciało: ogolona i tam też zadbana :) umalowana, balsam - w zimę i jesień latem oliwka na szybko. Krem codziennie i stopy też wysmarowane. Ogónie duchem jestem przy 20 -tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam bzdury
sypiecie się nie przez młody przecież wiek, a bardziej przez przebyte ciąże i porody. Niestety, ciało po ciązy nigdy nie będzie takie samo, a i sypie się szybciej niż u tych co nie rodziły i są w waszym wieku. Tak wynika z moich obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrzebowalam kilku miesiecy zeby wrocic do poprzedniej figury. udalo mi sie osiagnac wage sprzed ciazy, tylko skora na brzuchu zostala galaretowata i obwisle piersi. reszta jak przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dorośnie
dobre :D Tylko galareta na brzuchu i obwisłe cycki, a reszta jak przed ciążą :D Czyli co ? Że stopy ci nie urosły i łeb nie powiększył ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co? masz problemy z czytaniem czy zrozumieniem tekstu? chyba jasno napisalam ze chodzi mi o figure, czyli dopinam sie w stare spodnie i blizki. teraz rozumiesz? ps. leb to ma kon a czlowiek ma glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×