Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skarbeczek177

Pomocy ;(

Polecane posty

Gość Skarbeczek177

Wczoraj zerwał ze mną chłopak. Wczoraj po zerwaniu powiedział ze mnie kocha. Ja dzwoniłam do niego pisałam ale on mnie olewał ;( Dzisiaj odebrał i powiedział, że mnie nienawidzi i że to się nie zmieni ;( Kocham go nad życie. Cały czas płaczę, co mam zrobić? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniec asap;/ zycie z osobami niestabilnymi emocjonalnie jest uciazliwe i niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INTERNETOWAPANI
MIALAM PODOBA SYTUACJE...TYLKO U MNIE BYLO TAK ZE SIE ROZSTALISMY A ON PRZEZ MIESIAC JESZCZE PISAL CHCIAL SIE SPOTKAC... POZNIEJ DOWIEDZIALAM SIE ZE MA INNA PANNE.. I BYLO TAK ZE JAK ON DO MNIE DZWONIL TO BYLO OK.. ALE JA JUZ NIE MOGLAM DO NIEGO ZADZWONIC BO BYLY PRETENSJE.. A DLACZEGO SIE ROZSTALISCIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjvgjkdvjjddsjg
Ile lat ma ten chłopak ? 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbeczek177
Ma 23 lata. Rozstaliśmy się, bo ja nie mogłam pisać z innymi chłopakami ani gadać więc jemu powiedziałam ze on nie moze pisać z innymi. (Pisanie uznawał za zdradę) Dowiedziałam się, że pisał z dziewczyną i zapytałam dlaczego mnie okłamywał, że to jego kolega (napisałam pon numer z którym pisał i była to dziewczyna). A on powiedział, ze jak zwykle mam pretensje i dłużej tego nie wytrzyma. Później mówił, ze mnie kocha a dzisiaj że nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×