Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość princepoloo

15.08 dieta kefirowa

Polecane posty

Gość princepoloo

moze ktos sie dolączy? od jakiegos czasu mam chec zeby ja rozpoczac ale nie moglam sie do tego zabrac... Czytalam ze niektore osoby chudna nawet 9 kg w dwa tyg ; o w sumie nie zalezy mi tyle na wadze jak na tym zeby troszku oczyscic brzuszek i go splaszczyc :) uwielbiam kefirek wiec problemow nie bede miala :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princepoloo
widze ze narazie brak chetnych..trudno :) na razie pije wode i na szczęście nie czuje glodu a pozniej wypije sobie jeden kefirek=200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
a jogurty tez wchodza w gre? bo ja od 3 dni na jogurtach jade jakos za kefirem nie przepadam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princepoloo
jogurty tak,oczywiscie,ale tylko naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
ile ty chcesz na tej diecie jogurtowej schudnac? jaka masz wage wyjsciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie dolaczyc
jak dlugo chcesz pic te kefiry?i nic poza tym? ja w sumie chce normalnie jesc posilki i tylko moze zwieksze ilosc spozywanych kefirow. ostatnio schudlam kilka kilogramow,nie stosujac zadnej rygorystycznej diety i chcialabym ta wage utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkanadiecie
dolacze sie do was ale od srody bo na jutro zostaly mi dwa kawalki pizzy wegetarianskiej ...5 dni bede na tych kefirkach bo chce troche brzuch oczyscic moja waga 58kg chciclabym chociaz 2kg stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitifon
miałam dzis zacząc pic kefiry , ale jakos nie mogłam niedojesc tych poniedzielnych rzeczy. i zabieram sie za kefiry jutro. mam nadzieje ze wytrwam. chciałabym 14 dni, zobaczymy jak pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proncepoloo
bitifon czyli koniec przypada na 29.08 =14 dni :) ja mam ten sam cel. co do wagi wyjsciowej to nawet nie wiem..okolo 60 kg, nie zalezy mi na wadze..chce widziec efekty, oczyscic sie i splaszzcyc brzuszek :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitifon
60kg, to moj cel , wiec o wadze wyjsciowej wstyd mowic. :) nie powinno sie pic pewnie kawy co? ale ja juz wypiłam rano, nie moge sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitifon
zjadłam 500ml kefiru i czuje troche głod. ide po nastepna porcje. musze wytrzymac. dam rade:) jak bym teraz cos przegryzła to chyba juz nigdy ne=ie schudne. jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princepoloo
ja w sumie nawet nie czuje glodu..zjadlam jogurt naturalny :) tylko jakos ciagle moje mysli kraza wokol jedzenia i musze sie czyms zajmowac ;) w czwartek wyruszam w gory na kilka dni wiec bedzie mi latwiej ;) bitifon noo kawy raczej sie nie powinno ale gorzka z samego rana niby dziala przeczyszczajaco ;p i zadnego przegryzania! mozesz popijac pyszny kefirek albo jogurcik pomysl ze za te 14 dni mozesz byc nawet o 9 kg szczuplejsza i przy tym o rozmiar..a to tylko 14 dni...warto nieprawdaz? ;)) trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitifon
prawdaz prawdaz:), cały czas o tym własnie mysle:) ok, jutro tylko kawa samiutka, bez mleka, jedna rano i tyle. a w które to gory wyruszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princepoloo
Ustrzyki Dolne,jakies 4 dni wedrowania po gorach wiec nawet nei bede miala sily myslec o jedzeniu :) w razie czego mozesz kupic slodzik do kawy,nie smakuje juz tak dobrze ale lepsze to niz gorzka..kwestia smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkanadiecie
jestem trzeci dzien na tych kefirkach moja waga startowa 58kg dzis 56.9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkanadiecie
kuurwa najadłam się kotletów , ziemniaków i zapiłam piwem.... czuję się jak świania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkanadiecie
nie podszywaj sie wiesniaro!! pewnie ze 100 kilo wazysz grubasie ... waga 56.8kg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
aneczkanadiecie a ile masz wzrostu? ja tez zaczynam dieteke jogurtowa dzis na wadze 52,7 kg niezbyt dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkanadiecie
dziewczynki nie dałam radu... zjadłam całą czekoladę ... dziś waga 59.5 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkanadiecie
mam siebie dość... żrę jak świania ! waga 60,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
ja zaczynam dietę jutro, nie wiem jak długo wytrzymam, bo nie lubię kefirów, maslanek ani jogurtów naturalnych:P ale przytyłam na wakacjach 4 kilo, a chciałam schudnąć 5:P więc teraz mam do zrzucenia 9:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
2 dni, 2 kilo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×