Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babcia to ja

wnuczka 17 mcy pije tylko soki dla dzieci

Polecane posty

Gość moje dziecko lat 3
pije do sniadania herbate z miodem, a potem wlasnie soki, kupuje z Tymbarku. Mleko lubi, ale jedynie smakowe-truskawkowe i bananowe, wode sama rzadko pije. I mam gdzies, co o tym myslicie...Wszystkie mamuski na forum takie niby eko, cukru nie, tluszczu nie... na forum mozna wszystko napisac... I ciagle klotnie, wyzywanie, bo kazda za najmadrzejsza sie uwaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam, że wiem o tej wodzie od sportowca, który dużo biega i wie co chodzi z nawadnianiem organizmu, bardziej niż my, laicy sama byłam niewymownie zdziwiona takim obrotem sprawy, ale być moze też sa na świecie mądrzejsi od nas i dziedziny, na których wogóle sie nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz, nie napisałam, że moze pić soki całe życie, a jak jakas chwilę popije, to przecież zęby jej nie dpadną, no bez przesady i ciekawe co wmusisz takiemu dziecku, jak nie chce nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tam wam
Kazde dziecko mozna nauczyc picia wody, ale malo kto o tym wie, bo u nas kroluje kult soku, slodkich napojow i generalnie slodkosci. Tego wlasnie sami uczymy dzieci od malenkosci i jesli dziecko zasmakuje w slodkim bardzo trudno je od tego oduczuc. I wiem o czym mowie, bo mam dwojke dzieci i oboje najchetniej pija wode, ale woda byla im najczeciej podawana jak byli mali, wiec sa nauczeni picia wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że można nauczyć, ale jak sie podalo najpierw soki czy coś podobnego, to później za grosz już nic nie wciśniesz (koleżanki córka wody nie tknie, choćby nie piła cały dzień) ja mojemu małemu dawałam często wodę i nie mam problemu, ale często jest jak wyzej napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama
Moja corka nie napije sie niczego innego ja tylko czystej wody ... NIGDY jeszcze do tej pory (a ma prawie 2.5 roku) nie dostala do picia nic innego jak tylko wode.... wiec mozna dziecko wychowac bez sokow, herbatek i komptow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość human behaviourr
nie przesadzajmy z ta woda...ja co prawda synkowi tez wode daje przede wszsytkim,ale soki (ekologiczne oczywiscie,np rabenhorst) tez podje od czasu do czasu. rozcienczone z woda najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzajmy z ta woda...ja co prawda synkowi tez wode daje przede wszsytkim,ale soki (ekologiczne oczywiscie,np rabenhorst) tez podje od czasu do czasu. rozcienczone z woda najczesciej. XX kolejna reklama:P W kilku tematach polecane, "dziwnym trafem", te same, mało popularne, produkty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×