Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka43

praca w czasie studiów

Polecane posty

Gość anka43

Witam wszystkich ;) mam taką sprawę chodzę obecnie do liceum i za niedługo wybieram się na studia i w czasie studiów chciałabym wykonywać jakąś pracę. Chciałabym wykonywać pracę związaną z kosmetologią lub fitnessem. Co mi polecacie? Co bym mogła wykonywać jednocześnie studiując dziennie lub zaocznie(nie musi być to praca na cały etat) i najważniejsze, jakie kursy polecacie mi wykonać by takową pracę później podjąć? Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam was cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona!!a
i tak nie znajdziesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka43
A dlaczego tak uważasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaja
bo wiekszosc tutaj, to imbecyle co kazdemu zle zycza.z taka praca faktycznie moze byc klopot, kursow sa tysiace przerozniastych wiec na pewno cos znajdziesz.najlatwiej jednak pewnie w sklepie bedzie Ci cos poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też.....
ciężko Ci będzie znaleźć coś studiując dziennie pracodawcy zazwyczaj wolą bardziej dyspozycyjnych pracowników ...a na studiach dziennych nie jest tak że masz zajęcia np od 8-16 bo są rozrzucone w czasie np masz jakieś wykłady o 8 rano do 12 przerwa i następny wykład jest dopiero o 17 albo 18 różnie bywa więc jak to chcesz pogodzić ?....tym bardziej że na pierwszym roku raczej trzeba się skupić na nauce jak już możesz czegoś szukać na weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka43
I właśnie chciałabym mieć taką prace, którą mogłabym wykonywać głównie w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
poszukaj ofert dla hostessy kiedyś to była stówa za weekend np w macro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×