Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna-lea

chcesz poczuc luxus? to dzwon juz teraz.mam< wolne terminy do pracy.czekamy

Polecane posty

Gość anna-lea

NAJPIEKNIEJSZY APARTAMENT ( PENTHAUS ) NA TERENIE CALYCH DOLNYCH NIEMCZECH ZNANY JUZ OD 15 LAT , MAJACY NAJLEPSZA NAJBARDZIEJ SYMPATYCZNA , ELEGANCKA i CHOJNA KLIJETELE , NAJLEPSZE IMIE , SZACUNEK WSRD ODWIEDZAJACYCH I NAJWSPANIALSZE DZIEWCZYNY NA CALEJ KULI ZIEMSKIEJ POSZUKUJE WSPANIALYCH DZIEWCZYAT DO PRACY ! Kobietki nasze nie musza byc piekne jak modelki i figurka tez nie musi byc jak z pod igly, najwazniejsze zeby kazda miala troszke czlowieczenstwa w sobie, dobre i uczciwe serce, nie byla chytra, byla mila, potrafila zrozumiec innych,umiala cieszyc sie i smucic z innymi, nie byla falszywa , wiedziala po co do nas przyjechala, byla bezpruderyjna otwarta ma zmiany w zyciu, kolezenska, nie egoistyczna, potrafila zyc i pracowac w grupie; potrafila zaczarowac i ujac swoim urokiem osobistym, blyskotkiwoscia kazdego odwiedzajacego nas dzentelmena a to juz wystarczy do zarabiania u nas, w spokoju i komforcie psychicznym swoich wymarzonych pieniazkw. Pracujemy w kameralnej atmosferze, niewielkim polskim skladzie trzech superowatych dziewczat. Rodzinna atmosfera, polska mentalnosc i rozmowa w jezyku polskim, wsplne gotowanie po polsku, wieczorne rozmowy , wsplne ogladanie polskich filmw, wychodzenie wsplnie na spacery, do miasta, wplne babskie wieczorki, opowiadania o smiesznych przezyciach z codziennego zycia, a takze pomoc w pracy, dodaje dziewczyna odwagi, walki ducha, checi i motywacji do pracy a takze nie daje odczuc pobytu i pracy sie na obczyznie. JA GWARANTUJE JAKO SZEFOWA : super atmosfere dobra zarobki stalych , czystych, nie chytrych i milych , dobrze platnych klientw mieszkanko za darmo pokoiki do swojej dyspozycji po uzgodnieniu( jezeli ktras z was przyjedzie na dluzej) wolne pare godzin na odstresowanie od pracy dobra polska atmosfere wsplne gotowanie reklame za darmo w gazecie i internecie oglny szacunek zadnej zazdrosci uczciwie zarobionych pieniazkw legalna prace ( FIRMA JEST LEGALNA ZAREJESTROWNA I ODPROWADZANE SA PODATKI) PENTCHAUS polozony jest 10 metrw od sklepu LIDL 10 minut od SOLARIUM 10 minut od stacji benzynowej 15 minut od sklepu kosmetycznego ktry nazywa sie D & M 500 metrw od KFC 500 metrow od bomprix, deutschmann , reno sklep obwniczy, 20 metrw od silowni ktra otwarta jest 24 h DO centrum miasta kochane moje od PENTHAUSU jest 1500 metrw gdzie sa wszystkie sklepy , kawiarenki , dyskoteki , kawiarnie, restauracje, jakie tylko mozna sobie wyobrazic. DZIEKI temu wspanialej lokalizacji nasz PENTHAUS nabiera jeszcze wiekszej klasy i jeszczew wiekszej mozliwosci zarabiania pieniazkw. KOBIETKI NIE CZEKAJCIE SZKODA CZASU SWIAT STOI OTWOREM A PIENIAZKI CZEKAJA . PRZYJEZDZAJCIE CHOC NA TYDZIEN A JAK SIE WAM SPODOBA TO POPROSTU ZOSTANIECIE DLUZEJ TYGODNIOWY ZAROBEK od 700 euro do 1000 euro A WIEC DZWONCIE JUZ DZIS KOBIETKI JA jestem pod TEL codziennie od 10.00 - 23.00 CZEKAM NA WASZ KONTAKT JESTEM POLKA odpowiem na wszystkie pytania w jez POLSKIM CALUJE GORACO I NAJPIEKNIEJ JAK POTRAFIE ANNA - LEA ps zwrot kosztw podrzy w jedna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catalinaaa
ta jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna - lea
dokladnie tak jest jak pisze w moim ogloszeniu.twoj problem i strata jak jest to nie do uwierzenia.ja wiem ze ludzie klamia ale zeby sie prawdy dowiedziec nie wystarczy tylko osad trzeba tu byc.zeby sie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×