Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

becikona21

TRAMPOLINA

Polecane posty

CZy ktos z was cwiczyl na trampolinie ? jestem ciakawa jakie sa efekty i czy to jest skuteczna metoda na zrzucenie paru kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinszasa87
Trampolina to świetna zabawa przez 2 minuty, potem miałam dość, nie wytrzymałabym pełnej serii ćwiczeń ;) Teraz zastanawiam się, czy nie lepiej po prostu zapisać się na fitness - polecacie jakieś konkretne zajęcia? Dręczy mnie też pytanie o buty - czy Easy Tone'y nadadzą się do ćwiczeń? Widziałam przecenione na taniebuty.pl i kuszą mnie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablima
ale czemu nie wytrzymalas? niedobrze ci bylo??? ja jakoś nie wierze w te buty tylko w czysty wysiłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdsa
@pablima właśnie myślę o zakupie takiej. Zresztą sprawdzałam w tym sklepie i cenowo dam radę. Fajnie, że ludzie dorośli chcą kupować trampoliny. Można poczuć się naprawdę dużo młodziej, zmęczyć spalając sporo kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablima
trampolina może wydawać się śmieszna ale to sposób na dobrą zabawę, chocby ze znajomymi..jak masz miejsce to why not ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampoliny to świetna zabawa!To prawda!Chodzę na zajęcia raz w tygodniu!Ostatnio kupiłam sobie ciuchy z esportshopl i jestem zachwycona! Świetnie mi się w nich ćwiczy ;) Szkoda, że wcześniej nie trafiłam na tę stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×