Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pierniczek185

konto w banku

Polecane posty

Gość Pierniczek185

w jakim baku opłaca się założyć konto? chodzi mi o coś ala studenckie konto żeby nie bylo drogie i wgl . co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ing, konto jest bezpłatne jeśli płacisz kartą za minimum 100 zł miesięcznie (jeśli nie to płacisz 7 zł), wszystkie bankomaty za darmo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapelek
Ja mam w Polbanku BEZPŁATNE. Mam już ze 4 lata i ani 1 złotówki nie zapłaciłam. nazywa się KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam konto w ING Direct. Konto internetowe - bezpłatne konto osobiste dla Klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami. Konto Direct to pełny dostęp do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i w razie potrzeby sieć oddziałów. 0 zł za prowadzenie Konta 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju 0 zł za przelewy przez internet i telefon 0 zł za wydanie kart zbliżeniowych - VISA lub MasterCard Konto Direct może być wykorzystane jako konto wieloosobowe (do dwóch dodatkowych użytkowników) - wystarczy podpisać pełnomocnictwo. Konto Direct to także idealne konto dla studentów oraz dla osób niepełnoletnich (13-18 lat). Konto Direct to pełny dostęp do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i w razie potrzeby sieć oddziałów 0 zł za wydanie karty VISA zbliżeniowej i Debit MasterCard zbliżeniowej 0 zł prowizji od transakcji bezgotówkowych 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju 0 zł za wypłatę gotówki w punktach oznaczonych logo Cashback 0 zł za korzystanie z karty, jeśli w ciągu okresu rozliczeniowego dokonasz zakupów na kwotę min. 100 zł (dotyczy transakcji rozliczonych przez bank w danym okresie rozliczeniowym) Moja karta ING - możliwość zamówienia karty z własnym zdjęciem dodatkowa gotówka do 6-krotności dochodów netto (max. do 100 000 zł) do 15 000 zł bez zgody współmałżonka brak opłat za rozpatrzenie wniosku im wyższy limit, tym niższe oprocentowanie odsetki płacone jedynie od wykorzystanej kwoty korzystasz w dowolnym terminie i w dowolny sposób każdy wpływ na konto odnawia limit minimum formalności limit możesz otrzymać podczas jednej wizyty w Banku, od razu po zawarciu umowy Wpłatomaty - możliwość wpłaty gotówki na konto we wpłatomatach ING, dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Atrakcyjnie oprocentowane Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct (OKO Direct) z możliwością wpłat i wypłat w dowolnej chwili bez utraty odsetek. Możliwośc zakładanie Lokaty - aby uzyskać jeszcze większe zyski. Dostęp do banku przez telefon HaloŚląski szybkie i wygodne zarządzanie pieniędzmi przez telefon (stacjonarny i komórkowy). Serwis SMS HaloŚląski otrzymujesz Pakiet Darmowy, w ramach którego wysyłamy Ci 3 bezpłatne SMS-y informujące o transakcjach na rachunku. Możliwość realizacji tanich przelewów europejskich tylko 5 zł za przelew zagraniczny w euro wykonany przez internet i 0 zł za przelew przychodzący. Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, które pozwala zapewnić bezpieczeństwo finansowe najbliższym na wypadek nieprzewidzianych sytuacji losowych. Polecenie zapłaty - całkowicie bezpieczna i szybka forma regulowania powtarzających się płatności Specjalną ofertę na ubezpieczenie Twojego samochodu (OC, AC, Assistance, NNW) dostępną dla klientów ING. Możliwość kupowania produktów w atrakcyjnych cenach w Programie bankujesz-kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakladajac konto porównałam banki w moim miescie czyli bank zachodni, ing bank slaski,pko i bgż wybrałam bank zachodni konto dla ludzi do 3o roku zycia bez opalt ,nie potrzeba stalych wplywow, do tego karta - oplata 3 zl meisiecznie chyba ze dokona sie jednej transakcji w miesiacu nei wazne za jaka kwotę (*moze byc nawet zakup \batonika za 2 zl) wtedy kartadarmowa w ślaśkim to samo tylko opłata 7 zł za kartę chyba ze dokona sie trnsakcji za minimum 100 złmiesiecznie bgż opłata za kartę stała 3 lub 4 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam w lukas
banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie jestem coraz bardziej przekonana za PKO BP. zakładając u nich konto w ramach jednej płaty korzystasz z konta jak chcesz i ile chcesz, nie ponosząc dodatkowych kosztów za: wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie krajowe przelewy przez Internet, telefon lub w oddziale kartę debetową do konta zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty a wiele innych banków ma o wiele gorsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena21 ciuu
Mam teraz konto osobiste w ing i oszczędnościowe oko. Wszystkie bankomaty w Polsce za darmo i darmowe przelewy internetowe. Nie narzekam i na razie nie zmienię :-) http://opinies.pl/bank-ing-opinie-klientow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczka2
Jeżeli chodzi o coś taniego i bez wychodzenia z domu to proponuję mBank, a konto możesz założyć na odbierzkonto.pl. Obsługa jest super i nie mam żadnych zastrzeżeń, a dodatkowo mają teraz promocję na pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowe konta
na stronie http://bankowe-konta.info masz informacje o różnych kontach bankowych. Polecenia, opinie, porównania i wiele wiele ciekawych i przydatnych informacji o kontach bankowych i samych bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka9
też się zastanawiam nad czymś, szukam szukam i się zdecydować nie mogę niestety :/ jednak nie zależy mi na studenckim koncie, a zwykłym, ale darmowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idea bank ma super konto za 0 złotych i przezroczystą kartę płatniczą. Ja mam już kilka lat i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tifusa
Ja korzystam z konta optymalnego w bgż. Wszystko mam za zero i to mnie przekonało do wyboru tego konta jak mam być szczera. Do tego mogę za darmo wypłacać z planetcash i za granicą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@guśka Moim zdaniem najlepiej wybrać takie konto gdzie ma się wszystko za darmo, prowadzenie konta, kartę, wypłaty za granicą :) @tifusa a jak aplikacja mobilna tego banku ? Działa na każdym systemie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlarek
@guśka9 myślę że możesz spokojnie celować w bgż, sama planuję się do niego przenieść, a w rankingach kont jest najlepszy ;) @tifusa a od dawna jesteś ich klientką? Jak na przestrzeni czasu oceniasz konto optymalne? @elfik10 wypłaty za granicą za darmo to by było coś :D mega przydatne i potrzebne @elfik10 no w sumie aplikacja też jest ważna, nienawidzę jak coś mi przestaje nagle działać, albo wyskakuje błąd w trakcie wykonywania przelewu :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewr
i co, sprawdza się apka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik10
@bajlarek Z tego co wiem to właśnie konto maksymalne w banku bgż ma wypłaty z bankomatów za granicą za free i to we wszystkich. Moja siostra ma to konto, bo dość często jeździ za granicę do swojego chłopaka @bajlarek A później człowiek się zastanawia czy przelew poszedł czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekreks
@elfik a trzeba za to zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star999
aplikacja mobilna w dzisiejszych czasach to podstawa, fajnie by było móc na szybko podczas zakupów sprawdzać stan swojego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holokosa
@star999 wiadomo, nikt nie lubi być zaskoczony za małą ilością funduszy przy kasie :D Ale i tak najgorsze jak chodzi o apkę to błąd podczas robienia przelewu :x @olekreks za co płacić? za wypłaty z bankomatów? Przecież to jest już w ramach konta darmowe :) @elfik10 i faktycznie sprawdza się że żadnych dodatkowych opłat nie pobierają bankomaty za granicą? Nawet jak korzystamy z jakiegos który u nas nie występuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilsas
@holokosa jak masz konto maksymalne to masz ze wszystkich bankomatów na świcie za darmo niezależnie od wszystkiego. @olekreks za nic nie płacisz konto jak i wypłaty z tych bankomatów sa za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubizm

@kilsas a samo konto też mam za darmo niezależnie od wszystkiego??

@holokosa jak wypłacasz za granica z bankomatu to moge ci zagwarantowac ze nie beda to takie same jak te z polski. W kazdym kraju sa inne banki przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kubizm w temacie konta maksymalnego jest ono całkowicie darmowe dla osób które mają poniżej 26 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada88

@elfik10 ale później chyba też może być dalej darmowe, tylko jak się spełni pewne warunki?

@kilsas masz to konto? jak działa apka mobilna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubizm
Dnia 6.12.2018 o 12:03, elfik10 napisał:

@kubizm w temacie konta maksymalnego jest ono całkowicie darmowe dla osób które mają poniżej 26 lat 

A po 26 roku to co?? Nie mogę go prowadzić dalej?

2 godziny temu, Gość ada88 napisał:

kilsas masz to konto? jak działa apka mobilna? 

A to aplikacja może źle działać ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf

@kubizm uwierz że apka potrafi tak nawalać że masz ochote rozwalić telefon :< dlatego zmieniłem bank!

@kubizm tak jak mowi ada88, mi też się wydaje ze wystarczy spelnic tylko  warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaloł
7 godzin temu, Gość kubizm napisał:

A po 26 roku to co?? Nie mogę go prowadzić dalej?

A to aplikacja może źle działać ?:D

ha! obstawiam,że możesz prowadzić ale warunki się zmieniają. p.s. po 26 roku życia jesteś już stary :P:P 

 

1 godzinę temu, Gość smerf napisał:

@kubizm uwierz że apka potrafi tak nawalać że masz ochote rozwalić telefon :< dlatego zmieniłem bank!

@kubizm tak jak mowi ada88, mi też się wydaje ze wystarczy spelnic tylko  warunki.

apki jak się zacinają w trakcie przelewu to idzie dostać szałuuuuu ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szaloł wtedy są do spełnienia pewne warunki, żeby konto było darmowe, ale wcale nie są takie trudne do spełnienia, zwłaszcza, jeśli ktoś się ciągle posługuje kartą 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×