Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek89

Co robić?:(

Polecane posty

Witam. Jestem obecnie w 14 tygodniu ciąży, od 8 sierpnia mam urlop.Na ostatniej wizycie u ginekologa(08.08) dostałam zaświadczenie że jestem w ciąży ale skończyłam mi się umowa o pracę miałam do 31 lipca.Moja szefowa powiedziała że mi przedłuży,dzisiaj dzwoniłam do koleżanki która również czeka na umowę i powiedziała mi że księgowa jest na urlopie.Wracam z urlopu 22 sierpnia, czy dać szefowej zaświadczenie?Czy ma prawo mnie zwolnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolnić Cię nie ma prawa, ale jeśli umowa się kończy przed 12tc nie musi jej przedłużać jednego nie rozumiem: umowa do 31lipca, a Ty na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz wlasciwie ten 12 tydzien to mialas na styk z data konca umowy...szefowa widac poszlaci na reke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa nic nie wie o mojej ciąży, właśnie się wkurzy bo jestem jako siódma w tym roku z jej pracownic.Mamy grafik na cztery tygodnie i tak sobie ustaliłam wcześniej że od 8.A w papierki nie spojrzałam,nie wiem kto za umowy odpowiedzialny jest ale chyba księgowa no i trochę tego nie ogarnia ech;/ To myślicie że dać jej to zaświadczenie pracuję w sklepie więc często dżwigam nie chciałabym mieć potem do siebie pretensji;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle:O 12 tydzien wypada u ciebie praktycznie z koncem umowy wiec jak sie dowie to w zasadzie moze ci tej umowy nie przedluzyc-chyba ze dasz zaswiadczenie od gina ze w dn 31lipca bylas powyzej 12 tygodnia ciazy:O nie znosze takich kłamliwych suczydeł jak ty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię kłamać ;(nawet nie wiedziałam że są takie przepisy dlatego właśnie się spytałam ech;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×