Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam juz siły :(

Co na ból brzuszka u noworodka ???

Polecane posty

Gość nie mam juz siły :(

witajcie moja córka ma ponad 2 tyg i od wczoraj chyb aboli ja brzuszek :( bo się pręży podkula nóżki.. i ogólnie jest nie spokojna ... w nocy byłook ale teraz znowu sie zaczyna jęczenie i płacz... karmię piersią co mogę kupić w aptece n aból brzuszka ? sąsiadka poleciła mi wodę z cukrem ale czy ja wiem ? albo herbatkę z kopru jej dać proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmisz piersią? - może coś zjadłaś? kup jej herbatke "PLANTEX DUO" i zrób jej poł saszetki na 100 ml wody. Mojej pomagało. a poza tym masuj brzuszek kolistymi ruchami , pomoże teź ciepły okład z wody na brzuszek z kroplą zołądkową- zapach mięty pobudzi trawienie bobaskowi. Trzymaj się to dopiero początki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba yaga
Dziewczyno to dopiero od wczoraj sie zaczelo,a ty juz wymiekasz?Nie poddawaj sie, masuj brzuszek,uwazaj co jesz,ale nie do przesady.Niketore laski prawie niczego"zakazanego"nie jedza,a maluchy i tak cierpia.Espumisan mozna dawac,ale nie wiem czy twoj maluch nie jest za mały na to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz siły :(
wiem że to dopiero początki ale strasznie mi jej szkoda :( połozyłam ją przed chwilą na brzuszku i masowałam plecki i się uspokoiła i tak zasnęła ale czy może spać na brzuszku ? pediatra kazał często kłaść ale o spaniu nic nie mówił. Dzięki kupię tą herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz siły :(
a zjadłam w poniedziałek kapustę pekińską i to może dla tego ? ale wyczytałam w sieci że można... no ale każde dziecko reaguj einaczej... i jak to nie po kapuście to może po ciastkach owsianych i zbożowych a no i jeszcze maślane jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambrasolka
woda z cukrem na brzuszek??? Co to za pomysł , lepiej od razu zaopatrz się w Sab Simplex bo przed Tobą ciężkie dni ( w aptekach nie dostępny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz siły :(
a jak to np po tej kapuście to ile dni będzie ją tak męczyć ? a kapustę jadłam we wtorek nie w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie topi noska to może spać na brzuszku. Moja rzadko miewa kolki ale pomagało jej masowanie brzuszka ruchami LECIUTKO ugniatającymi. Kładłam dłoń na brzuszku tak, żeby opuszki palców były na jednym boku a kciuka na drugim i delikatnie masowałam. Jeszcze troszkę płakała, puściła bączka i zasypiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialki puszczac, am to samo
pomoglo lezenie na brzuszku, musial sie maluch wypierdziec, unos tez jej nuzki do gory zeby mogla baczki puszczac, ciepla kapiel tez pomoze i dziecko sie w tedy odrezy i uspokoi, na nastepny dzien w aptece kupilam infacol, od tamtej pory dawalam mu dwa razy dziennie, z racji tego ze to jest od 3 czy od 4 tygodnia a moj mial wlasnie dwa to dawalam mniejsza dawke czyli pol pipetki a nie cala, problemu wiecej nie bylo, maly dzieki temu nie mial wiecej kolek, a ja moglam jesc wszystko. jesli to nie pomoze to krople sab simplex sa odobno rewelacyjne, dostepne w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz kupić
espumisan w kropelkach-wtedy malej bedzie sie odbijac,bo jak podkurcza nózki to moze byc kolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis to chyba wszystkie maja
ajjj te kolki :( Nie ma wspaniałego lekarstwa na kolki, zrób diete jeżeli pomoże to dobrze,jeśli nie to jedz normalnie bo nie ma sensu głodować. Wszystko przejdzie,na szczescie dzieci rosną :) Moja córka miała potworne kolki,aż siniała... dziś ma 2 latka i człowiek zapomina. Nam znowu pomogły kropelki Bobotic,teraz są juz łatwo dostępne,a 2 lata temu zamawiałam przez internet.tu masz link http://www.bangla.pl/zdrowie/dla-dzieci/kolka/medana-krople-na-kolke-bobotic-p1957.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kropelki acidolac baby, czyli probiotyk. Wiadomo, że małe brzuszki mają jeszcze niedojrzałą florę bakteryjną, więc dobre bakterie na pewno są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Wiele mam zabiera swoje dzieci w takich wypadkach na fizjoterapie. moja przyjaciółka tak zrobiła, poszła ze swoim dzidziusiem do Fizjoterapia Mazur i tam jej naprawdę pomogli, warto rozważyć taką opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×