Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiukladdd

baz pod podkład czy utrwalacz Kryolan?

Polecane posty

Gość asiukladdd

czy można oba preparaty stosować czy należy wybrać albo baze przed zrobieniem makijażu albo utrwalacz po zroobeniu? zastanawiam się nad kupnem tych preparatów w celu wypróbowania przed makijażem weselnym i nie wiem czy mam stosować oba czy jedno wyklucza drugie? prosze oo poradę. co jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la roche posay12345
Hej jedno nie wyklucza drugiego ale uwazam, ze jak zastosujesz baze to utrwalacz ci juz nie potrzebny. Baza zapobiega szybkiemu scieraniu sie pudru. Zadaniem bazy jest wygladzenie skory i nadanie jej promiennego wygladu. Bazy to zazwyczaj kremy lub emulsje i czesto zawieraja filtry UV. Ja zastosowalabym baze na to puder w kremie , dodatkowo jakis puder w kamieniu ( delikatne muśniecie) oraz dla podkreslenia policzkow puder brazujacy w kulkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiukladdd
oki dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la roche posay12345
nie ma sprawy :) jestem poczatkujaca kosmetyczka ;) chetnie pogadam na te tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej mozna
nawet trzeba, aby makijaz byl trwaly. Kolejnosc warstw ..baza, fluid, puder sypki np.Puder zmikronizowany, transparentny Derma Blend (Vichy, 28 g/94 zł). ...wymodelowanie owalu twarzy rozem kompletny makijaz utwalamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×