Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

G贸ralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
w takim razie jak dzisiaj nie przyjedziesz to ide sobie poszukac innego馃槾 wszak to juz koniec naszego istnienia sie zbli偶a馃槶 trzeba sobie po偶y膰:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
eee... to kulki gejszy nie sa do uszu :O??:P w takim razie gdzie sie je wklada:classic_cool:? madralo :P:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
w alingusa sie nie bawie馃槾 za stara juz na to jestem :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
nie, nie bawilam sie w to jeszcze nigdy, i jako艣 nie specjalnie mam ochote spr贸bowa膰 馃槾 a ty:P? bawiles sie juz w to kiedys:classic_cool:??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
:D:D kurr, a ty wiesz 偶e przed taka zabawa trzeba sobie zrobi膰 lewatywe:P??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
w sumie to ja jestem otwarta na rozne zabawy :classic_cool: z tym 偶e ... jest jedno -ale!:P:P dlaczego tylko ja mia艂abym cierpiec (a moze i nie;) ) podczas takiej zabawy :classic_cool:? wiec:P musia艂by艣 dac mi sie pobawic twoim anusem :P:D mam strap on-a 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
popieprzony To w wersji hard, w wersji light wa偶ne, 偶eby rodzynek nie by艂o wlasnie:P wiec i ty musia艂bys sobie zrobic lewatywe:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
przestan:O g艂upie podejscie:P skoro ma juz byc koniec siwiata, to co ci zalezy :P?? poza tym brakuje mi faceta z kt贸rym mog艂abym sie roznie bawi膰:P:D chodzi艂by艣 dla mnie w po艅czochach :classic_cool:? ja dla ciebie bym chodzi艂a:P:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ju偶 sobie to wyobra偶am... Verona. Romeo zakrada si臋 na dziedzinec domu Kopuletich. Czeka na Juli臋. Wyznaje jej mi艂o艣膰 i ukradkiem podaje jej gruszk臋 do lewatywy. Ona si臋 wzrusza, ach Kochany nie wiedzia艂am, 偶e a偶 tak mnie kochasz. Zrobi臋 to dla Ciebie... 艢wieci ksi臋偶yc i w og贸le jest super romantycznie. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
艣wiata* liter贸wka馃槾:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Po艅czochach? No jasne! W kabaretkach, moje nogi jak u sarenki (takie ow艂osione) wspaniale by si臋 prezentowa艂y. Futro wystawa艂oby przez otwory. Ogl膮da艂a艣 9.5 tygodnia? Scena w barze w garniturze ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
:D:D:D baardzoo romantycznie :P to co z ta gruszka馃槾??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
kiedys tam oglada艂am:P baardzoo fajjny film :classic_cool: musze go sobie jeszcze raz obejrze膰:P nogi bym ci ogoli艂a, zreszta nie tylko nogi馃槾 no chyba 偶e wolisz depilacje!:classic_cool::P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
gruszka mozna robic irygacje :classic_cool::D a tobie sie na co ona przydala:P:P a co do romeo i juliet, to nie jestem pewna czy z milosci czy pozabijali sie z premedytacj膮 :classic_cool::P w ko艅cu zwiazki nie trwaja wiecznie 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Taaak, to chyba prawda, 偶e kobiety inne kobiety kr臋c膮 bardziej ni偶 faceci :) St膮 eksplozja metroseksualnych ch艂optasi贸w ;), kt贸rym do bycia kobietami brakuje tylko operacji przy pomocy wiertarki. Nie kr臋c膮 Ci臋 faceci? Tacy... po meczy w pi艂k臋, hokeja, czy innym wysi艂ku 艣mierdz膮cy testosteronem na odleg艂o艣膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
musze ci sie do czegos przyznac :( KOCHAM FACET脫W馃槶 rowniez takich po meczu:P owlosionych od st贸p do g艂ow, z brzuszkiem , moga by膰 nawet 艂ysi :P ale oni nie kochaja mnie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
wszystko z czasem sie ulatnia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiesz jaka kobieta jest najbardziej podniecaj膮ca? Taka, kt贸ra potrafi zrozumie膰 faceta. Nie musi przyjmowa膰 jego punktu widzenia (by艂oby fajnie gdyby my艣la艂a podobnie), ale potrafi zrozumie膰. Kobieta to inne zwierz臋. Za tzw. bezpiecze艅stwo wyjmie sobie serce z piersi i poda na d艂oni. Oddal臋 si臋 od komputerka, bo obowi膮zki wo艂aj膮 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokr臋cone ptaszysko
jestescie dziwni :O dlatego ciezko jest mi was zrowumie膰. i dlaczego deptacie serca ktore podawane sa wam na tacy ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×