Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

jakie wrazenia po filmiku :classic_cool:??:P ja go ogladalam z wypiekami na twarzy :P:D chyba jetem bardziej zboczona niz myslałam :P a to tylko zupa z kluskami, byla:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrane zaspane
morfeusz jest od spania:P eros od roochania:classic_cool: dlatego nie zagladałam mu w portki:P miał mnie tylko przytulić;), i spisał sie idealnie:classic_cool: jak dla mnie to za zimno na sorbety :O ja kcem lato😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrane rozespane
popieprzony Lato sukienki i paradowanie bez majtek lubisz tak chadzać latem , Poo:classic_cool:?? zalozyłbys kiedys dla mnie sukienkę:P:P? jesli tak :classic_cool: umalowała bym ci usta czerwona szminka a potem długo i namiętnie calowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrane rozespane
to moze ja odpowiem kiedy jest lepiej :P kiedy mam sukienke i nic pod spodem ;) dlaczego mnie obgadujecie:P:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''wiadro''no wiesz... rozczarowałeś mnie:P tylko na tyle Cie stać?😴 hmm to zależy z której strony sie patrzy:P a teraz już nitz o niej nie mówie bo jestesmy z Wroną na wojennej ścieżce i jeszcze gotów do mnie przyjechać i mi dojeebać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrane rozespane
opieprzony Zgoda, ale Ty ze mną idziesz na laski jako facet zgodziles sie :D:D jestes kochany😘 jako facet??:D musiałabym wziąć strap-ona :classic_cool::P:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, że będziesz sikać stojąc :P Dziewuchy, a gdybyście mogły być facetem na jeden dzień to co byście zrobiły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrane rozespane
kobiet nie bije 😴 od taka tam zasada:P Dyy, nie przesadzaj:P poza tym z chęcią bym przyjechała, ale nie po to aby cię wyjebac ;), bo masz okres(sama gdzies tam o tym pisałas:P ) tyle ze ty mna gardzisz i mnie olewasz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciągnęłabym laske w krzaki i pokazała swój sprzęt:classic_cool: a potem uchlała sie bo bycie facetem to cos okropnego:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrane rozespane
Poo, będę sikać na stojąco, zaraz kolo ciebie :classic_cool::D to kiedy idziemy na ciffki :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrane rozespane
Dyyyy :D:D:D Ty ekshibicjonistko (((:classic_cool:))) Poo, chyba bym sie masturbowała dzien i noc:D nie dałabym go tknąc bylejakiej cipie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrane rozespane
diabliczka78 ps juz mi sie okres skończył mogę juz szaleć aa co to ma znaczyc :classic_cool:?? mam sie czegos domyślić:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×