Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość pokręcone ptaszysko
w takim razie jak dzisiaj nie przyjedziesz to ide sobie poszukac innego😴 wszak to juz koniec naszego istnienia sie zbliża😭 trzeba sobie pożyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
eee... to kulki gejszy nie sa do uszu :O??:P w takim razie gdzie sie je wklada:classic_cool:? madralo :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
w alingusa sie nie bawie😴 za stara juz na to jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
nie, nie bawilam sie w to jeszcze nigdy, i jakoś nie specjalnie mam ochote spróbować 😴 a ty:P? bawiles sie juz w to kiedys:classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
:D:D kurr, a ty wiesz że przed taka zabawa trzeba sobie zrobić lewatywe:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
w sumie to ja jestem otwarta na rozne zabawy :classic_cool: z tym że ... jest jedno -ale!:P:P dlaczego tylko ja miałabym cierpiec (a moze i nie;) ) podczas takiej zabawy :classic_cool:? wiec:P musiałbyś dac mi sie pobawic twoim anusem :P:D mam strap on-a 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
popieprzony To w wersji hard, w wersji light ważne, żeby rodzynek nie było wlasnie:P wiec i ty musiałbys sobie zrobic lewatywe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
przestan:O głupie podejscie:P skoro ma juz byc koniec siwiata, to co ci zalezy :P?? poza tym brakuje mi faceta z którym mogłabym sie roznie bawić:P:D chodziłbyś dla mnie w pończochach :classic_cool:? ja dla ciebie bym chodziła:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie to wyobrażam... Verona. Romeo zakrada się na dziedzinec domu Kopuletich. Czeka na Julię. Wyznaje jej miłość i ukradkiem podaje jej gruszkę do lewatywy. Ona się wzrusza, ach Kochany nie wiedziałam, że aż tak mnie kochasz. Zrobię to dla Ciebie... Świeci księżyc i w ogóle jest super romantycznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
świata* literówka😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pończochach? No jasne! W kabaretkach, moje nogi jak u sarenki (takie owłosione) wspaniale by się prezentowały. Futro wystawałoby przez otwory. Oglądałaś 9.5 tygodnia? Scena w barze w garniturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
:D:D:D baardzoo romantycznie :P to co z ta gruszka😴??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
kiedys tam ogladałam:P baardzoo fajjny film :classic_cool: musze go sobie jeszcze raz obejrzeć:P nogi bym ci ogoliła, zreszta nie tylko nogi😴 no chyba że wolisz depilacje!:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
gruszka mozna robic irygacje :classic_cool::D a tobie sie na co ona przydala:P:P a co do romeo i juliet, to nie jestem pewna czy z milosci czy pozabijali sie z premedytacją :classic_cool::P w końcu zwiazki nie trwaja wiecznie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, to chyba prawda, że kobiety inne kobiety kręcą bardziej niż faceci :) Stą eksplozja metroseksualnych chłoptasiów ;), którym do bycia kobietami brakuje tylko operacji przy pomocy wiertarki. Nie kręcą Cię faceci? Tacy... po meczy w piłkę, hokeja, czy innym wysiłku śmierdzący testosteronem na odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
musze ci sie do czegos przyznac :( KOCHAM FACETÓW😭 rowniez takich po meczu:P owlosionych od stóp do głow, z brzuszkiem , moga być nawet łysi :P ale oni nie kochaja mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
wszystko z czasem sie ulatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jaka kobieta jest najbardziej podniecająca? Taka, która potrafi zrozumieć faceta. Nie musi przyjmować jego punktu widzenia (byłoby fajnie gdyby myślała podobnie), ale potrafi zrozumieć. Kobieta to inne zwierzę. Za tzw. bezpieczeństwo wyjmie sobie serce z piersi i poda na dłoni. Oddalę się od komputerka, bo obowiązki wołają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone ptaszysko
jestescie dziwni :O dlatego ciezko jest mi was zrowumieć. i dlaczego deptacie serca ktore podawane sa wam na tacy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×