Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość wwrrrrr
Poo, nie przesadzaj :P:P ale chyba jawyższy czas porobic cos bardziej pozytecznego ;) miłego🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
najwyższy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
hmm... ciekawe czym by ciebie Pooo, kobieta przekonała abys nie traktował jej jak dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Ku... pip. Strategie? :( Nienawidzę strategii. Dlaczego nie można po prostu po przyjacielsku porozmawiać. Czasem mi się wydaje, że gdy zachodzi XX to przyjaźń jest genetycznie wykluczona. :P O tym już mówiliśmy, nie chcę zakładać masek chcę być sobą. Strategie mogą być dobre w układach babka - babka, gdzie mówienie wprost przyniesie niewiadomy skutek, bo przecież babka nie czyta słów tylko między wierszami. Przykład? -Misiu jesteś za gruby! Miś staje przed lustrem. -No chyba masz rację... Popracuję nad tym. -Kochanie chyba trochę Cię przybyło ;) -O kurva! On mnie nie kocha, ma inną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Nie jestem pedofilem! :P Nie traktujękobiet jak dzieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
dobrze gadasz:* z tym że czasami mowinie wprost nie przynosi zadnych rezultatów, miałam z tym doczynienia przez kilka, kilkanascie lat, i na nic zało sie proszenie, mowienie, błaganie, strategie... czasami nic nie pomaga... ale w tym czasie człowiek uczy sie róznych rozwiązan :P pozatym uwazam że mowienie kobiecie że jest za gróba jest nie teges :O a nie moznaby jej było jakos zachęcic do tego aby sie odchudzila, niz mowic prost:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Taaaak! Kochanie, żal mi biednych zwierzątek, proponuję, żebyśmy byli weganami. Dobre? A ja może pobiegam... przyłączysz się. Uwielbiam spocone samice :P Wrrr, no nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
juz z bieganiem mi sie pomysl bardziej podoba:P pozatym rozmowa, jak juz sam zauwazyłeś :P tez jest dobra tylko nie tak jaka podales za przykłada:P mozna byloby powiedziec ze sie martwisz o zdrowie :P z nadwaga wiążą sie rozne choroby :P poza tym spada kondycja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Pewnie masz rację, ale samce nie są niestety tak skonstruowane :O Ale teraz to już naprawdę trzeba zająć się czymś nie tyle pożytecznym, ale obowiązkowym :( Do wieczora ;) 🖐️ Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
tak... nie jestescie:( dlatego tak ciezko nam sie ze soba dogadac:( do zonaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Praca jest nudna i powoduje hemoroidy :P chyba, że się jest w lesie drwalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
A może mam menopauzę?! O fak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej andropauze
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo, rozpierdzielasz mnie😘* :D zgalaszma sie do raportu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie wyrazy ci chodzi :P a raport odnosnie czego mam napisac:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej :D zbliza sie 22:classic_cool: moze zrobię ten raport tak troche bardziej nieprzyzwoicie i na kolanach :classic_cool:, co??:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrazy na roz... Raport? No wszystko co wiesz. Kogo znasz? Z kim się spotykałaś i po co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhhah z kim i po co ?:D z kim to zrozumiale ze mozesz nie wiedziec, ale ze pytasz po co ?:D:P tego to nie rozumiem :P:d myslałam ze to jest , bylo i bedzie jasne 😴 poza tym rozjebaleś, nie jest brzydkim slowem :P:D uwielbiam jak mnie zaskakujesz:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie motory , nie koniecznie stare, nie zapomne jak w mlodosci mnie chlopaki wzili :classic_cool::D ten witr we wlosach ...mmm... specjalnie zakladalam krótkie spodniczki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaje:P bo mnie jeden samiec wkurwil, i to na dodatek nie moj :O... faceci nie sa fajni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×