Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

pewnie Pop zamiast zatrzymać sie na parterze polazł dalej :D:P ale tam wyzej fajna pani taka Irenka mieszka :D:D pewnie sie nim odpowiednio zajeła:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyy :D:D istnieje duze prawdopodobieństwo, że to co piszesz jest prawda:P:D szkoda ze to nie ty mieszkasz pietro wyżej ;) zajełabys sie nim o wiele lepiej niz Irenka ;) jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Bo to był fragment mnie :P Tobie na przytulaniu wcale nie zależało :P Czy możemy zacząć rozmawiać o pogodzie, bo zaraz nas obsmarują na pinczerku!!! 😠 Rany, nawet przespać się nie można i żeby to pozostało między dwojgiem! Musi zaraz o tym się świat dowiedzieć!. Może jeszcze mam prześcieradło na balkonie powiesić? 😠 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Didi jest chora? Na co? Można to wyleczyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo:D:D no dobrze😘 juz wiecej nic nie powiem , nier powiem jak mi było miło ;) a pogoda mamy piekna !!:classic_cool: tak samo piekna jak miniona noc:P slonko swieci, ptaszki ćwierkaja:P buźka sie uśmiecha.. i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didi, nie jest chora:P ale czasami dopada nas złe samopoczucie:P a to jak zarazy, ciezko sie pozbyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronka byłam u Pani D :) a poza tym jest cieplo i od razu lepiej sie robi miałam wpaśc do Ciebie ale późno juz było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłas przyjechać :) jeszcze sama jestem :O A pani D.D. sprawiła ze czujesz sie lepiej ?:) ja sie spotykam z nia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Ptaszyska się drą? To jest problem :( Wiosna kojarzy mi się z psimi kupami i drącymi się ptaszyskami, które nie dają spać :) Z Irenką nie spałbym ze względu na imię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Aaaa jeśli o to chodzi to można załatwić zwolnienie na 9 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo:D:D nie lubisz jak ptaszyska drą ryje :P:D?? ja tam lubie :classic_cool:, sie podrzeć:P:D a co do psich odchodów:O to fakt, jest problem :O.. bleeee:O Nie lubisz Irenek, poo :classic_cool: masz jakies traumatyczne wspomnienia zwiazane z P. irenka :classic_cool:? opowiesz nam cos o tym :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony z Marsa Aaaa jeśli o to chodzi to można załatwić zwolnienie na 9 miesięcy jakie 9 m-cy:O? zle mi sie kojarzy :O:P A wnocy to sie przytulac chciała, i tylko przytulac, to ty chciałes cos innego :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka78 wiesz z nia rozmowa zawsze pomaga nawet jak o pogodzie gadamy po prostu zaraża optymizmem ja tez wlasnie dlatego lubie sie z nia spotykac :) z tym że...wolałabym zafri :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Drogie damy, przykro mi muszę Was opuścić. :O Przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy :classic_cool: chciałbyś :P dobra to uciekaj, moze i mnie sie uda zrobic cos bardziej konstruktywnego podczas twojej obecnosci :P bo jak na razie to tylko miniona noc mi w głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
...dobrze, że w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie tak nie ciesz bo ta mysl sie przemieszcza:classic_cool::P kto wie gdzie zajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Z tym zachodzeniem to żart, prawda? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ;) że aby gdzieś zajść;) trzeba miec z kim chodzic :P wiec u mnie problem z zachodzeniem wyklucza sie sam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Czy to jest problem? Chcesz o tym porozmawiać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D w moim wieku to byłby problem :P i w zasadzie to niema o czym rozmawiac 😴 bo dzieci powinny byc planowane, a nie wynikiem wpdaki :O:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Nie można dzieci komuś podrzucić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
...i nie znasz się na ptakach :P cokolwiek to znaczy ;) Jaskółka sama wychowuje, to kukułka jest mądra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×