Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

wredny, szowinistyczny samietz Możemy o ile będziemy tam zagładzać samitze nie, nie samice:P a samców:classic_cool: z małymi kutasami :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby samolot uniósł się w powietrze musi działać siła zwrócona do góry, zwana siła nośną, która przezwycięża siłę ciężkości. Gdy samolot napędzany silnikiem porusza się z dużą prędkością to zgodnie z zasadą względności ruchu powietrze przesuwa się w przeciwną stronę. Siła nośna powstaje na skutek ruchu powietrza względem odpowiednio wyprofilowanych skrzydeł samolotu, nachylonych względem kierunku lotu pod pewnym kątem zwanym kątem natarcia. Dodatkowo skrzydła zaopatrzone są w zespół łopatek i dysz zwróconych do dołu. Na powstawanie siły nośnej ma kilka czynników. itd itd :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyglądałam się :P a wyczytałam ze w googlach a one nie kuamią przeciez😴 pewnie sie nie znasz i próbujesz mi wmówic ze jest inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wiedzący samietz :o który wszystko wie lepiej i który na wszystkim sie zna też lepiej:o normalnie szlag mnie trafi wiem jestem tak plytka i glupia ze i tak cokolwiek nie napiszesz to i tak nie zrozumie dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyy, widzisz jaki on kochany :D bedzie nam przytakiwac:classic_cool::D moze nie doszukiwałabym sie w tym niczego złego adyby nie to!! ze głupim sie przytakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny, szowinistyczny samietz Co znowu innego? potrzebny mi ktos kto mnie wyciszy ... uspokoju, przytuli i powie że bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa jasne mam dość takich facetów :o wystarczy mi taki jeden przy ktorym czuje się jak nic niewarta idiotka, nie potrzebuje kolejnego tym bardziej na forum spierrdlam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronka :D ja Cię przytulę i po główce pogłaskam,możesz zasnąć w mych ramionach ... ;) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli.... dziekuje😘:) Dy, wez nie piertol mowilas ze panujesz nad PMS:P i sie wydalo jaka masz nad tym kontrole:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×