Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

samtzu ... w kwestii formalnej... Naprawdę 2 palce wystarczą??? To by wiele tłumaczyło chyba nawet mniej wystarczy abyscie nam wszystki spieprzyli :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Jeśli ktoś ma wolne B to chętnie zamknę w garści z miną taką jakby to było D++ w takim razie ja odpadam :(😭 mam "C":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr to już nie mów więcej... Polecam tekst piosenki Don't mess with my toot toot. Polecam przeczytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr no proszę Cię, już nie potwierdzaj takich szowinistycznych opinii, ja wciąż chcę, żeby: "na włosach kwietny miała wianek a w ręku zielony badylek, a przed nią fruną motylek..." Pewnie jestem pojeebbany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągaj chcę! ;) ...a potem na przemian błagaj o litość i o jeszcze ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Wyciągaj chcę! ...a potem na przemian błagaj o litość i o jeszcze o litośc??:O to co ty chcesz robic z moim "D":P:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pewnie dlatego wyciągnę kopyta jak dinozaur, będąc nieprzystosowanym do życia w zmieniających się warunkach naturalnych. Na szczęście zemrę bezpotomnie, bo napłodzić takich samych kaleków to dopiero byłaby porażka. :( Weź wrrr czy wśród 3-4 miliardów samic nie ma jednej, która może być i przyjacielem i kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az tak baardzo odarłam cie ze złudzeń pokazując smutna prawde, że zamknąłeś sie w sobie :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Weź wrrr czy wśród 3-4 miliardów samic nie ma jednej, która może być i przyjacielem i kochanką? no przeciez jestem 😘* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo co chcę zrobić z Twoim D waterboarding to teraz modna forma gry wstępnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie napisałam, że wszystkie!:P tylko, że większość :O albo mniejszość, a może to się w jakis sposób rownoważy? nie mam pojecia:P w każdym bądź razie -są:P i nic sie na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże daj mi siłę zaufać ;) Jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia, że tak mówi całe 2 999 999 999 pozostałych samić i niby to poprawiając zalotnie fryzurkę wpycha różki spowrotem do czaszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja piertole:O:O:O gdzieś ty był, i kto ci naopowiadał ze to jest teraz modne:O?? tak się nie bawie :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc może 😴 nie mam zamiaru pogłębiac tego tematu, ponieważ samce też potrafia wykorzystywać materialnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wystaszyła się moczenia i poszła :( Nie miałaś nigdy tak, że umierałaś z rozkoszy i nie wiedziałaś, czy dać się ubić czy przerwać i jednak jeszcze pożyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem zasady matmy nie przydają się w życiu, nawet liczenie prawdopobobieństwa, na którą stronę spadnie chleb posmarowany masłem i miodem się nie sprawdza. Przecież wiadomo, że im więcej miodu i im nowszy perski dywan tym pewniejsze, że miodem na dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/twój tok rozumowania mnie rozwala:P w zyciu bym nie porównała swoich orgazmów do -waterboarding- to jest straszne:P ale... Nie miałaś nigdy tak, że umierałaś z rozkoszy i nie wiedziałaś, czy dać się ubić czy przerwać i jednak jeszcze pożyć? miałam, nie raz i nie dwa... z tym że jakos ..juz zapomniałam jak to jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Cię poczytać wrrr :) Idę do zajęć :O Trzeba jeszcze trochę powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×