Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

a tak poważnie to sie boje do ksieciuna zadzwonic aby nie bylo ze to tylko pretekst, bo chcialam sie zapytac kiedy mamy dodatkowe zajecia i chooj :O sie boje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D fajne??:D chyba w staniku :P bo jak go rozpinam to sieje popłoch i zamieszanie:classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyy, ale ja zawsze służbowo do niego dzwnie:P ale on chyba lubi gonic króliczka:O musze obrac inna taktyke:classic_cool: teraz to ja bede go gonic;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
booszeee:O:O nie strasz:P a moze to wlasnie taki ty, co tylko by gonił a juz jak sie robi zbyt powaznie to uciaka:P? czasami warto zaryzykować:O ale boje sie, że nie mam racji:O:O booszee, byle do końca maja i bede wreszcie miala swiety spokoj ::O jak ja ci zazdrosze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to są śffinie zobacza laske i zaraz mysla ze im doopy da:o powinni ich wyjebac w kosmos:classic_cool: a zazdrośc:D:D mówiłam nie kupuj perfum z feromonami:p to teraz masz za swoje:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z feromonami perfumy to mi kupila siostra w paryzu(((:classic_cool:))) ale jak posłuchała co u mnie słychac to stwierdziła że te perfumy sa mi nie potrzebne i kupi mi cos innego :P:D masz racje z tymi facetami, ale sama sobie jestem winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakiś problem
widze ,że samitze ostatnio prowadzą wzmożoną aktywność zekzualną w związku z tym czyhają na swoje ofiary-osobników płci przeciwnej na które sie rzucają w celach wiadomych..... a mówią ze faceci tacy zboczeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na nikogo nie czyham😴 a poza tym to faceci czyhaja na kobiety w celu''bzyknięcia'' :o:P myslą ze wystarczy sie usmiechnąć cos posciemniac i zaraz taka im nogi rozloży wrrrr:P od razu mowie mam PMS, dzisiaj gryze😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×