Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość takie kity to
dzieciom na dobranoc a nie mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupawka powiadasz?:D hmm to poka... fote:classic_cool: a piwo też mam w lodowce tylko ze obawiam się, że jak wypiję to sie opiję:O tak, tak dobrze przeczytałes opije:P strasznie napracowałam sie dzisiaj😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki przystojny jestes czy taki brzydki :P no chyba że inną fote miałeś na mysli:D:P a weekend ja mam cały tydz:O zapomniałam ze dzisiaj piatek:D normalnie mam bąble na moich malutkich, zgrabnych i powabnych dłoniach😭 i to nie od ściskania no..wiesz czego:P tylko od sciskania szczoty😭 ubzdurałam sobie iż wyczyszcze dywany:D:D a muza fajna bo juz Bracia mnie wykańczają:O męcze ich drugi dzień pod rząd alem sie rozpisała:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż z tego wszystkiego pójdę se po piwo:D tylko jak mi powiesz ze zaraz idziesz spać😠 to Cie ukatrupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! brzydki nie jezdem podobno ,chyba ze chcesz fote mojego tyłka :P TY to sie masz fajnie ,zamień sie będziesz sobie chodzić do pracy na nocki np . No prosze bo jeszcze zakwasy będziesz jutro miała .Ja tam Braci nie słucham.I wcale nie uciekam - miałem nie pic dzis tyle ale chyba sie ozkręcam i predko nie zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu akurat tyłka?:P doopa to doopa wolałabym cos innego:D jak to na nocki? ale..yyy...no, nie miałabym byc panią do towarzystwa co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam:P nitz nie wiedziałeś😴 miałam na myśli dłonie:P pierwsze na co zawsze zwracam uwagę to dlonie, takie jakieś zboczenie mam:D i wcale ale to wcale nie jestem ciekawska:P tylko..lubie wiedzieć:P a to różnica:D i śffinia nawet mnie przypomina albo ja ją:D hmm.. słońe opala mnie na różowo:D i jestem tłusciutka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to kłamię?:( no wiesz:P teraz to piszę cała prawdę i tylko prawdę:classic_cool: a Korn hmm cos tam słuchałam, lubie taką muze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to! :P Wiem że lubisz dobrą muze :P nie ma to jak kawałki z powerem. Co do wzroku to podobno niedługo bede widzieć podwójnie :classic_cool: miałem cwiczyć ale nie ćwicze ,a mówili że po % sie widzi podówjnie :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po procentach to raczej świat wiruje:P a co masz ćwiczyc? bo wiesz, mogę Ci pomóc:classic_cool: bo ja uczynna jestem, to jest następna moja zaleta😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem:D będziesz patrzeć na moje cycki:D a ja bede Ci mówic czy Ci oczy nie uciekają:D;) a zacząć mozemy hmm muszę w grafik zerknąć:P juz:) wolne mam jutro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja Ci juz mówiłam(pisałam) że fajna muze puszczasz?:D tak, mówiłam:) aleee napisze to jeszcze raz a co! fajna muze puszczasz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkin park :classic_cool:słucham ich od początku istnienia , ale wole mocniejsze kawałki tego zespołu :P Oj ale masz pomysł ! spoko ja mam wolny cały weekend :D Dziękuje za komplement ,bo sie zawstydze normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wole mocniejsze ale ten jakoś tak łazi za mna;) to tak jak ja też mam wolny ten weekend:D to u mnie czy u Ciebie?:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×