Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

skoro mozemy kłamać to... tęskniłam okrutnie:classic_cool: normalnie rwałam włosy z głowy, takie jakieś łyse placki mam na łbie:D:D będę zmuszona kupic perukę😭 codziennie przychodziłam na topik z nadzieją ze Cie tu ujrzę, a gdy w końcu przybyłeś to normalnie nie mogę pisać tak mi ręce drżą z podniecenia mrrr Ty kociaku:classic_cool: no, to by było na tyle😴 pa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszzz kurwa mógłbys skłamać i Ty, pisząc że za mną też tęskniłeś okrutnie😭 śffinia:P a Wronka nie wiem:( nie mam czasu sie z nia spotkać ani dluzej pogadać aleee udalo mi sie uzyskać informacje od niej że jeszcze zyje i zabawia sie swoją nowa zabawką:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piłam sobie dzisiaj piwko i łyknęłam 2 tabletki 2kc:) czyli jutro bez kaaaca, jak fajnie o tym tak mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga :D:D tylko mi nie mów ze od jednego piwa kac Cie potem męczy bo nie uwierzę:P Wrona cos mi sie nie podoba Twoje późnonocne przyłażenie na topa😴 skąd Ty kobieto wracasz hę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo... tęskniłam ....;) przytulaj mocno i nie puszczaj😘 Dyy :D a niech dusi!:P pozwól mu ;) przyjamniej bedzie jednego czuba mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Ci jemu źle z oczu patrzy:P wykorzysta Cie i porzuci 😠 a Ty zas bedziesz wypłakiwać się na mym ramieniu😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że nie masz nic przeciwko abym sie wyplakiwała na twej piersi... eee... raminiu :classic_cool: a nie wziełaś pod uwage, że tym razem to moze ja chce wykorzystać!:P ludzie sie zminiaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×