Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Słuchaj materialistko, czy Ty wypożyczasz piersi za pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki macanki. Kiedyś... Kiedy? Jak będzie w wieku emerytalnym? Niezamierzone oddawanie moczu się nie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sikasz na trzeźwo? Didi nie trzymaj tego w sobie, wyrzuć z siebie, będzie Ci lżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy psycholog specjalizuje się w działaniu cewki moczowej, ale skoro tak to na pewno warto się wybrać. Ach te kobiety to flirciary :) nieważne komu, ale warto pokazać się w stroju Ewy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam :P nic nie mam zamiaru pokazywać:classic_cool: moj problem siedzi głębiej:P czyli w glowie :D a tu tylko psycholożka moze mi pomóc:Psprawi że będę bardziej otwarta na świat i na nowe doznania jakim jest sikanie na stojaco:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego kobiety ciągle mówią o otwartości to pewnie jest związane z waginarnym przyjmowaniem świata :P Lecę stąd. Narra!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrwiona samitza
samtzu Nie rozumiem dlaczego kobiety ciągle mówią o otwartości to pewnie jest związane z waginarnym przyjmowaniem świata :P co to ma byc ??!!:O to znaczy ze wy badacie świet przez dotyk, tylko iwyłącznie dlatego ponieważ bóg obdarzył was o jeden wystajacy członek wiecej niz nas:P?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrwiona samitza
samtzu wrrr dawaj pierś jestem zainteresowany :) na cyca to trzeba sobie zasłużyć :classic_cool: Facetom za kase nie wypożyczam😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrwiona samitza
dyy :D:D:D jak przyjade nastepnym razem to ci nie odpuszcze:P bedziesz misiała sikac przy mnie na stojaco :classic_cool: ja tez ci pozniej pokażę jak to robie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrwiona samitza
:D:D nie wkurrwiaj mnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrwiona samitza
:D masz racje😘 juz sie tak nie burz:P ale jak traktujesz nas tak szowinistycznie, to nie licz na to że bede temu pobłażała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrwiona samitza
Misku , ale to nie oto chodzi :) fajnie pisac o swoch odczuciach na tematy o których"rozmawiamy" (to ze przewaznie jest to o doopie Maryni to nie istotne:P) i fajnie jest spojrzeć na niektóre sprawy oczyma samca:)(mam nadzieje ze ty lubisz spojrzeć na nie w perspektywy samicy :P ) nie lubie nikomu nic narzucać, i tego samego nie lubie w stosunku do siebie, juz wole aby mnie ktos przekonał do swoich poglądów, niz na siłe coś próbował wskórac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrwiona samitza
:D taa, stosunki łagodzą obyczje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurrwiona samitza
wredny, szowinistyczny samietz Zresztą, samitze nie znoszą kuksańców od męskich szowinistycznych świń od razu alergia. Prawdopodobnie ja tak samo reaguję na słodzenie i komplementy. krytyke sprawia ze nie wywyższam sie zbytnio:P zas komplementy dodaja mi skrzydeł ;) musi byc jakaś równowaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×