Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Piątego piłem z Tobą, Góralko, dzisiaj też, jak co dzień. Mimo Zmian nie poradziłem sobie z deprechą... Dni ciepłe i bez słońca... Mam nasrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka w halce
Hej Kocie! Jeju , jaki upał!!!!! Nawet pisać mi się nie chce....Lecę teraz na basen i grilka zakrapianego (no a jakże) do sąsiada za płot.... jak to fajnie nieć somsiada z d*pnym basenem , nie??? (nieskromna) Pozdro.... a Anioł bywa tu jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sie juz nie pije? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek57
halo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka w halce
Ło jesusicku... zapomniałam kocie że Ty to Ty... czego bazgrasz że niestety??? Ja Ci dam zaraz... !:-) Po d*pinie dostaniesz! Zakochiwac siem nie mam w kim za to pełno wokół mnie intryg , plotek itp... no huj mnie trafia! ale nie dajem siem! postanowiłam byc asertywna , choć różnie mi to wychodzi... czasem z*********m , po to by pomóc innemu a i tak mnie obgadają.Najlepsze jest to że moja kuzynka ... niby katoliczka wielka a zazdrość ma tak wielką w sobie że aż strach,,, potrafi tak d**ę człowiekowi obrobić że szok... ale nie wiem dlaczego... ma męża , którego chciała... wywodzi się z bogatej rodziny... ale matka ja tak w******a z majątku że otrzymała najmniej choć nie miała NIC a jej rodzeństwo było ustawione już... Nie miała pracy zle... ma pracę tez niedobrze , bo ma dzieci małe ... ale nie patrzy na to że teściowa biedna z********a 2 km codziennie i jej dziecmi się zajmuje.. a jeszcze ma pretensje że dzieci przy teściowej żle lekcje odrabiają... a tak mnie wkórwiła ostatnio , jak powiedziała do jednej znajomej że ona tak pracuje że MI to by się nie chciało!!! Noż kur,, jak mi ciśnienie podniosło!!! Ja z*********m przy garach po 8 h dziennie , w soboty do 4 rano w niedziele do 21 i ona śmie mówić że mi się nie chce???????? ożeszty w mordę kopana.... wiecie ... zazdrośc ludzka nie zna granic, dla mnie to jest obce, zazdrościć komuś kasy... Ja zazdrościłam jednej kumpeli 2 rzeczy, figury i mamy... niczego więcej nikomu mnie zazdroszczę, bo wiem kasa wpływa na ludzi.. niestety zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka bez halki dziś
No co to się dzieje??? Nikt nie pije czy siem góralki wystraszyli??? Ni bójcie się , damy rady....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka bez halki dziś
sorki za poprzednie żale , ale musiałam to z siebie wywalic jakoś... ale szczerze... mam dosyć ludzi... mam dosć ich zakłamania, fałszywosci i włażenia do d**y.... ludzie sa wredni... ... a poza tym narobiło mi się pajączków na nogach... zna ktoś jakiś sposób , żeby się ich pozbyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wakacje są to sie
nie dziw Góralko ,że tu pustki . Mnie sie na razie nie chce udzielać gdziekolwiek bo wszystko mi sie pierdzieli aż strach pomyśleć co będzie następne ehhh jakies fatum :( se pije w samotności ale zerkam czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona w skowronkach
Bogus 😘 Góralko 😘 Super gracie ... Góralko, ludzie zawsze bedą zazdrośni, mściwi, zawistni ... a ci co dobrzy zbyt wcześnie odchodza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzyca ozdobna
:) Nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoś jestt
właśnie kończę pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham Cię Wrono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona w skowronkach
kocha... nie kocha... kocha, nie kocha... kocha, lubi, szanuje,nie chce nie dba, ŻARTUJE! NIE! KO! CHA! :P wróżba nie kłamie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszukujesz przy wyliczance:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona w skowronkach
nieprawda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Góralko, nie pijam już codziennie, ale dzisiaj tak:), a to specjalnie dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=-ySaJroZO0w Miłość Istnieje. I tylko To Liczy się w Ostatecznym Rozrachunku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo wyszła
diablica jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lepiej było dojść niż wyjść? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wronełeeeeeeeeeee !!!!!!!?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×