Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

mdłości na chłopca czy dziewczynke?

Polecane posty

jak to jest jak miłyście ciągłe mdłos.ci to na chłopca czy dziewczynke tak na podstawie obserwacji mojej rodziny to na dziewczynke kobietki dobrze sie czuły a te na chlopca ciagle mdlosci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sluchaj takich glupot,co do tego ma płec?mnie mdlilo non stop,urodzilam chlopca,a kyzynke tez i ma core,czyli bzdety totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonba
na ciążę na pewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam mdłości
urodziłam dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma "cudownej recepty"mnie mdliło jak cholera do mniej wiecej 4ms. i wcale nie musiałam czuc jakis zapachow.po prostu od rana mdlosci,ale ani razu nie wymiotowałam.mi troszke,ale tylko troszke pomagała herbatka z dodatkiem imbiru,ktory zcierałm na tarce i dodawłam do wrzatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkhas
mdłości i wymioty do 8 mca. rzygałam co chwile jak kot. urodziła sie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmencarmen
ja myślę,że mdłości nie mają nic do płci dziecka w każdym razie ja nie miałam żadnych mdłości, czułam się świetnie a urodziłam dziewczynkę, za to siostra mojego męża miała mdłości do 4 czy 5 miesiąca i urodziła chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmencarmen
moja koleżanka do 4 miesiąca miała mdłości, urodziła dziewczynkę, a żeby trochę złagodzić to kiedy jej się chciało wymiotować jadła coś słodkiego, mówiła że to jej pomaga za to szwagierce nie pomagało nic, dopiero jak zwymiotowała to jej było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości w pierwszej ciąży - córka. Mdłości w tej ciąży - czekamy na syna. Mi pomagało trochę coli. Wiem, że to nie zdrowe, ale tylko to działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś niedorozwiniętą mameją, że wierzysz w takie rzeczy 🖐️ Strasz myśleć, że takie idiotki robią dzieci, które nie wybiją się ponad poziom rodziców i dalej będą żyć w ciemnogrodzie :O Dzieci będziesz straszyć baba-jagą? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna83
z córka nie mialam mdłości, z synkiem przez byly prez 2 miesiace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santa monicca
Z pierwszym synem nie miałam mdłości. Z drugim synem miałam mdłości przez 3 miesiące. Nie ma reguły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkhas
mi nic nie pomagało na wymioty, ani imbir, ani słodkie ani cola. dopiero w 9 mcu na mdłości pomagała cola i petitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×