Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LUKIERKOOWA

Czy powinnam mieć o to do niego żal?

Polecane posty

Gość LUKIERKOOWA

Jestem z moim chłopakiem od roku. Ja mam 17 lat, on 19. Od 3+4 miesięcy mój chłopak poruszał temat seksu (jestem dziewicą, on prawiczkiem już nie jest) ale ja zawsze podtrzymywałam że jeszcze za wcześnie, że dopiero za jakiś czas. Wczoraj rano znowu o tym rozmawialiśmy, była ta sama gadka z mojej strony, że za wcześnie. Jednak wieczorem poszliśmy na imprezę, oboje byliśmy dość mocno pijani i po powrocie do domu przespałam się z nim... Mam do niego żal że wykorzystał to że byłam nietrzeźwa, mimo że sam był pijany.... Mam słuszne pretensje? Jeszcze z nim na ten temat nie rozmawiałam, bo dziś z rana wracali moi rodzice więc musiał iść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKIERKOOWA
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfffggggghgh
kiedys bedziesz tego zalowac. ruchacz sobie pouzywal, a ty nie ejstyes jego pierwsza i pewnie nawet nie bedziesz ostatnia, no ale glupota mlodosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKIERKOOWA
taa, wielkie dzięki za pocieszenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie klasyfikujesz tego jako gwałt, zrobiłas to dobrowolnie to jest oki. oczekiwalas, ze Ty go zachecasz, a on przypomni ci ze przeciez nie chcialas sie z nim kochac?? bez sensu. cieszcie sie ta bliskoscia i nie martw sie niczym. chociaz fajnie było? bezpieczny seks to jedna z wiekszych przyejemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKIERKOOWA
zrobiłam to jak najbardziej dobrowolnie - alkohol zrobił swoje. zabezpieczyliśmy się - to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfffggggghgh
farbans ty jestes jakis pierdolniety, przeciez ona byla pijana wiec pewnie neiwiele czula. Ja tez bylam pijana wiele razy i zaden chlopak z ktorym sie spotykalam tego nie wykorzystal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież siłą cie nie wziął :D możesz tylko załować tego że sama mu dałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny bialy żagiel....
po prostu boisz sie , że już jest po(starciłaś coś dla ciebie bardzo waznego bezpowrotnie) a on tego nie uszanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pierdolniety. patrze rzeczowo. sa ludzie, którzy zawsze by sie czegos bali, wiec jak sa pijani moga wiecej zrobic i czasem im to szkodzi a czasem pomaga. a to ze jestem kobieta nie znaczy ze mam jej wspólczuc. raczej jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKIERKOOWA
FARBANS - Twoje ostatnie zdanie... co mam przez to rozumieć? Współczuć jemu...? Nie bardzo rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfffggggghgh
ogolnie to glupiego masz tego chlopaka i ja na twoim miejscy bym sie dobrze zastanowila czy z takim byc, skoro tak pcha sie do lozka. Moj chlopak ma 22 lata i wierz mi nigdy nie pchal mi sie do lozka, nie nalegal nachalnie, takiego od razu bym kopnela w dupe, bo widac ze to zwykly RUChACZ i na czym mu naprawde zalezy, na pewno nie na TOBIE tylko na SEKSIe i szczerze watpie, ze bedziesz jego ostatnią bo tacy szybko sie nudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoooo
puknij się w głowę :O nie broniłaś się, nie mówiłaś nie, a wina leży po jego stronie? Proszę cie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lookierkowa...hmmmm, zal jesli juz mozesz tez miec do siebie prawda?bo zrobiliscie to razem i dobrowolnie:)wiec nie tylko do niego:) zapewne chcialas aby ten pierwszy raz wygladal inaczej...no i co,raczej juz tego nie zmienisz. Ale widac podswiadomie tez tego chcialas ;) hehehe. A poza tym moze gdybys zrobila to w innych okolicznosciach na mega spince to byloby gorzej? A pamietasz cos wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny bialy żagiel....
skoro oboje byliście pijani i ty jako ta bardziej zdystansowana do sexu uległaś to co dziwić sie chłopakowi. Żal możesz mieć tylko do siebie. cóż stalo się:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj noo
dziewczyna ma przede wszystkim zal do samej siebie, ze nie chciala tego zrobic ze tak ronila swojjego zdania, a gdy sie napila zrobila to z nim... hmm no coz, chlopak ktory ciagle nalega i to dopiero po 3 miesiacach bycia razem to niezbyt w porzadku, chłopak ktory by szanowal to ze jestes dziewica i nie chcesz sie spieszyc do niczego by cie nie namawial ale czekał, gdyby mu zalezalo na tobie. hmm moim zdaniem zrobilas duzy blad, ale go nie odwrocisz juz, porozmawiaj z nim, jak on to odbiera, powiedz ze masz pewne watpliwosci, jego zachowanie duzo ci o nim powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj noo
sorki, wy jestescie od roku razem, hmm to moim zdaniem gdy po ponad pol roku wspominal o seksie to nic strasznego nie jest, mozesz miec pretensje etraz do siebie samej ze to zrobilas ale juz tego nie odwrocisz... pogodz sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKIERKOOWA
Jasne, że pamiętam. Wszystko i dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny bialy żagiel....
I? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKIERKOOWA
Co? Mam opowiadać? To jest prywatna sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny bialy żagiel....
no czy ci sie podobało. :) nie chodzi o szczegóły przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyyy
niefajnie jedynie, że było to po pijaku, tak sobie wspominać potem "pierwszy raz bzyknęłam się z kolesiem po imprezie, jak się nawaliłam" :O ale przyzwyczajaj się, przed tobą studia i życie akademickie, jak takie akcje staną się normą, przykre wspomnienia się zatrą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×