Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apsik1987

ZŁODZIEJE W SKLEPACH (dot. gwarancji - nie dajcie sobie wcisnąć)

Polecane posty

Gość apsik1987

Nigdy przy zakupie sprzętu jakiegokolwiek nie dajcie sobie wcisnąć dodatkowej przedłużonej gwarancji! To złodzieje! Zapłaciliśmy 200zł, żeby móc zareklamować aparat, zepsuł się więc wysłaliśmy do nich, nawet wysłali kuriera. Po oględzinach napisali mi, że usterka nie podlega gwarancji! Mało tego, zaoferowali, że naprawią mi go za 330zł! (on kosztował 3 lata temu 400). Napisałam im więc, żeby mi odesłali nienaprawiony. Odesłali - i zażądali 110 zł za oględziny :/ ! Nie odebrałam.. I nie wiem co dalej mam robić.. Pewnie mnie zaczną straszyć windykacją żebym odebrała zepsuty aparat.. :( Złodzieje! Nie wie ktoś co mogę teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfbgkfdlngkfdjgnld;
odebrać i w następnych latach nie kupować gwary za 200 zł do lipnego aparatu za 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsik1987
dzięki Ci bardzo za taką pomoc, myślisz, że nie wiem żeby nie brać? Myślałam, że gwarancja nas zabezpieczy! Zamydlili nam oczy mówiąc, że przez 5 lat mamy spokój! Ratalnie wychodziło tylko jakieś 20 zł .. Będę musiała to odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfbgkfdlngkfdjgnld;
zapewne musisz to odebrać i zapłacić napewno są zabezpieczeni na taką okolicznośc, że klient nie chce odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×