Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niewinna acz zadziorna

uwiedź mnie!

Polecane posty

Gość zmyslowy
lubie na pomaranczowo,bo jakos zawsze ktos trafi w sedno.dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredny facet
nie biadol nad poziomem mężczyzn, tylko odpowiedz na moje pytanie. Czy moze udajesz, że go nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslowy
prowokacje wyczuwam moim zmyslowym nosem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredny facet
ile masz wzrostu i jaki biust, bez urazy, ale to na forum erotycznym ma pewne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslowy
i spalona jestes na tym forum,bos glupia jak but i nie potrafisz tematu zaczetego pociagnac..nic nie potrafisz pociagnac podejrzewam.idz na ta dobranocke,siusiu i spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha kazda tu ma duzy
biust, dopóki push-upa nie zdejmie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredny facet
to raczej nie ma sensu Cię uwodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótko pisząc
noo weeźźźź cos zdejmij Zadziora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafisz sie sprzedac, mala ;) Przez internet i to na forum tez mozna uwiesc.... Ale trzeba umiec soba zainteresowac a Ty jestes, uprzejmie mowiac, malo obeznana z ta sztuka. B777, jezeli to Ty na tych zdjeciach to nie wiem, czy gratulowac odwagi, czy pozalowac debilizmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj incognito - pozazdroscic mi mozesz... bo jest czego. idiota jestem bo pokazalem twarz? coz, nie mam nic na sumieniu wiec nie mam sie czego bac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzilem twoje niewypowiedziane pytanie :P a swoja droga... jak smutnym i nudnym czlowiekiem musisz byc zeby przypieprzac sie do innych tylko po to ,zeby poczuc sie lepiej. dorosnij czlowieku... nie twoj cyrk, nie twoje malpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B777---- nie uprzedziles mojego pytania czy nawet mojej reakcji, ktorej sie spodziewales... Sam zareagowales bardzo agresywnie na neutralna uwage, ktora brzmiala "nie wiem czy pogratulowac odwagi, czy pozalowac debilizmu". A zatem czego szukasz? Poklasku? Ze beda wzdychac i ahac, i ochac na widok Twoj? To musisz mniej testosteronu zazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat idiotyczny, a największym idiotą w temacie jest zmysłowy. Nie masz za grosz podejścia i zostałeś spławiony po jednym płytkim tekście. Powinieneś w tym momencie nick zmienić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, by ktoś wciągnął Cię w zabawę musiałby uznać Cię za interesującą. Nie bywając na kafe i wpadając tu bez żadnej historii nie możesz oczekiwać niczego, poza wpisami 18-letnich onanistów :-) Tym czasem napisałaś w stylu zmysłowego, nie oceniłem tego z grzeczności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×