Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca................

Pytanie do Panów - co ważniejsze uroda czy charakter ???

Polecane posty

No ... a za cieplo ... bo balkon byl zamkniety ;) hwh - milo sie gawedzi, ale ja sie dla Ciebie poswiece!!! Pamietam, ze 3-4h snu to jest masakra, dlatego obiecaj mi, ze wstaniesz co najmniej o 9, zebym nie musial sie o Ciebie martwic ... dzieki czemu szybko zasne i sie wyspie ;) Sie dziwisz, ze procesor sie przy Tobie grzeje? ;) Dobranoc - ku Twojemu snu ... erotycznemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderman - pajeczyna - robaki - jedzenie ... ... energie - cieplo - czerpiesz z jedzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ze sie martwie! Jak mi napiszesz, ze bedziesz kierowala np. samochodem, skuterem, ciezarowka ... i napiszesz, gdzie mieszkasz to zadzwonie na policje i powiem im w jakim jestes stanie, by Tobie nie prowadzili prowadzic! A jak nie potraktuja mnie powaznie to powiem, ze tam mieszkaja terrorysci i konstruuja bombe - wowczas plan - Twoje dobro - wypali ;) I chce zmykac, zeby Cie jeszcze bardziej nie polubic = bym przyjechal i sam Cie odwiozl (a zwazywszy na dystans to bym musial wynajac helikopter) przez co i ja bym sie nie wyspal, jak i troche bym po kieszeni dostal ... no, ale przeciez czego to sie nie zrobi ... jak sie kogos bardzo lubi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Otóż mówię, iż to nie ja będę prowadzić także spokojnie ;) Też Cię polubiłam:) Fajnie, że na tym zakichanym forum są jeszcze normalne osoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no fajnie ... dobrze, ze Was nakrylem! E, to jak nie Ty prowadzisz ... to piszemy do 8 ... no chyba, ze staniesz sie chlodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlodna = moment, gdy zamiast sciagnac bluze ... otulasz sie szalem ;) Zaszalalem z tym szalem, prawda? ;) A Ty wolisz byc w szalu, czy bez bluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, czyli dzis ... gdybys nie miala bluzy pod reka ... to bys siedziala w ... pizamie ... i szalu ;) W sumie nasuwa sie kolejne pytania ... jak bys byla ubrana ... gdyby nie bylo pod reka pizamy? ;) (retoryczne) A propos procesora - zainstauj: http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html i sprawdz temperatury. Moze pasta termoprzewodzaca zanikla, stad wysokie temperatury i takie cieplo (wentylator "ostro" pracuje?). No dobrze ... zasniesz o 5 ... wstaniesz o 10:30 ... 5,5h snu ... jeszcze jakos przezyje :) Do lozka ... hmm ... troche dziwny ten rozkac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nie miała piżamy to zapewne byłaby to bielizna ;) Dzięki za program! :) Mam na dysku Speed Fan, który również pokazuję mi temperaturę :) Wentylator pracuje, pracuje... Nie rozumiem czemu tak się akurat dzieje. Mój znajomy ma tej samej marki laptopa ale nowszy model, mówił że temperatura podeszła rekordowo pod 72 stopnie i nic się nie stało. A mój to dawno by się już spalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak masz fajnie! - zawsze lepiej miec, niz nie miec ... o ile to nie program ... wirusowy ;) Powinni stworzyc taki program, ktory pokaze nie tylko temperature procesora ... ale i ciala - wtedy bys wiedziala, czy otwierac balkon, czy nie ;) SpeedFan - roznie dziala, w sensie, ze czasami pokazuje nie ten odnosnik, ale to glownie w stacjonarnych. A procesor sie grzeje jak jest uzywany (procesy) = temperatura = wentylator. No dobrze ... bo zaraz 5 minie i nici z Twoich 5,5h snu!!! Dzieki za dotrzymywanie mi towarzystwa, myslalem, ze szybciej padniesz ;) Dobranoc ... i zasypiaj szybko! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ... pierwszy raz sie zabawiam w taki sposob ;) No dobrze, teraz na serio (pewnie i tak nie uwierzysz ;) ) ... powiem ... dzien dobry na dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to po pewnym czasie zaczalem sie dolowac, iz naprawde jestem upierdliwy ;) Musze sobie wymyslic inna rozrywke ;) I juz nie odpisuj ... pytaniem!!! ... bo nie skonczymy ;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, to napisze, ze juz nie odpisze, zebys wiedziala "na czym lezysz" ;) Dobranoc i do spania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek117
odsyłam do tego blog'u ponieważ jest fajnie napisany i trafia do ludzi, znajdziesz coś na ten temat. www.whatsthatfuzz.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×