Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość cholesterol....

Jak zbic za wysoki cholesterol ??

Polecane posty

Zioła Tybetańskie przy okazji odchudzania i zmiany szybkości przemiany materii bardzo dobrze czyszczą organizm z różnych toksyn. Dodatkowo to zdrowy i sprawdzony sposób na obniżenie cholesterolu i pozbycie się zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim szczerze z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narayanaa
Małgosiu , jestes spamerką, wyciągasz każdy topik o cholesterolu i wszędzie wciskasz te zioła. Wiesz, co? Nigdy ich nie kupię, bo taka bezczelna reklama działa na mnie przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattuska
Ja sama mam ten problem, ale nie brałabym nigdy takich ziół, tym bardziej ze nie wiem jak one działaja. Najlepiej jest iśc do lekarza. Ja brałam przy równoczesnym nadciśnieniu Amlator, ale to lek na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everything2
a co to za ziola? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netaszczepanikki
Najprostsze i naturalne sposoby na obiżenie cholesterolu są najlepsze, od lat zmagałam się z wysokim cholesterolem, koleżanka dała mi kilka porad, troszkę ruchu, produkty, które obniżają cholesterol i mega różnica, polecam http://shareinfo.pl/jak-skutecznie-obnizyc-cholesterol-domowymi-sposobami-nie-daj-sie-zlemu-cholesterolowi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pyłek to należy go trzymać w ustach aż się rozpuści. Najskuteczniej wtedy działa bo w slinie są enzymy i wszystko bezpośrednio się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka

Dieta i ruch przede wszystkim!! O zdrowie trzeba dbać, a nie robić tylko coś dlatego żeby nam lepsze wyniki wyszły i żebyśmy przeszli badania. Trzeba coś robić długotrwale, i dobrze będzie jeśli pobierzemy bon w ramach akcji Droga do Zdrowia i nie wielkiej cenie można zrobić sobie komplet badań. Nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Że dieta i ćwiczenia to wiadomo, z nieba nic nie spada, trzeba zmian dokonać ale przede wszystkim trzeba patrzeć na to co kładziemy na kanapki i z czego te kanapki robimy! W chlebie teraz dużo chemii, szynki wszystkie to strach skład czytać, lepiej samemu kupić pierś i zamarynować albo wrzucić do piekarnika. Pieczywo też tylko z dobrej piekarnii i koniecznie spróbować bułke beta z Putki bo pomaga obniżyc cholesterol! I dbać o siebie każdego dnia bo zdrowie najcenniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obniżenie poziomu cholesterolu skuteczne jest również awokado. Jak już niektórzy wspomnieli wcześniej ważną rolę odgrywa dieta. Na temat skuteczności awokado przy cholesterolu można przeczytać tutaj --> https://ozdrowiezadbajsam.com/obnizenie-poziomu-cholesterolu-przy-pomocy-awokado/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obniżenie poziomu cholesterolu skuteczne jest również awokado. Jak już niektórzy wspomnieli wcześniej ważną rolę odgrywa dieta. Na temat skuteczności awokado przy cholesterolu można przeczytać tutaj --> https://ozdrowiezadbajsam.com/obnizenie-poziomu-cholesterolu-przy-pomocy-awokado/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×