Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda_narzeczona

wesele olsztyn

Polecane posty

Gość młoda_narzeczona

witam. Chciałabym się dowiedzieć o Wasze opinie na temat różnych lokali w Olsztynie: ceny, obsluga itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonezowa kaaanapka
kolorowa na zatorzu. Wspanialy lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_narzeczona
zapomnialam dodac, ze na okolo 140 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele naprawę ładnych lokali z Olsztyna i Okolic znajdziesz na www.GdzieWesele.pl/Olsztyn/ To największa baza lokali weselnych w internecie. Zapoznasz sie tam z ofertami lokali, obejrzysz ich galerię zdjęć, poznasz opinie klientów, a w razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z właścicielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś robił przyjęcie weselne w zajeździe u Hermanów? Nie będzie zbyt wiele osób u nas w związku z tym jeśli chodzi i powierzchnię to miejsce byłoby idealne, ale jestem ciekawa jak z organizacją wesele u nich…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam zadowolona, wszystko fajnie zrobione, dobrze podane, na czas, bez żadnych wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile w tym zajezdzie u hermanów kosztuje talerzyk? |Chciałabym skromną uroczystość, bardziej takie spokanie niż ogromne wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miał ktoś wesele w Hotelu Przystań w Olsztynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Krys- Stan. Miałam wesele w tym lokalu i byłam bardzo zadowolona. Cenowo nie źle. Tylko, że cena jest negocjowana dopiero po ustaleniu menu. Tak naprawdę od was zależy jaka będzie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Olsztynie dobrym i sprawdzonym miejsca na wesele jest www.krys-stan.com.pl. Podają tam wykwintne regionalne dania staropolskie. Magiczne miejsce z ciepłą, iście domową atmosferą i pysznym jedzeniem. Myślę, że w Olsztynie lepszego miejsca nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka

nie wiem czy w olsztynie w ogole jest coś sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamutka

W Olsztynie jest super sala. Wulpink, nad samym jeziorem mają pensjonat. Warto sobie podjechać zobaczyć bo naprawdę fajnie imprezy robią. Już długo się tym zajmują i mają doświadczonych ludzi więc imprezy trzymają zawsze poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Otoż Nie jestem z Olsztyna ale w Olsztynie w maju tego roku organizowaliśmy nasze wesele w Przystań Hotel&Spa. Miejsce fantastyczne, sala bardzo duża, nowoczesna. Bardzo dobre jedzenie, a juz nie wspomne o jego ilosci. Dekoracje robiły nam Panie ze Stylove- cudne poprostu, przeszły nasze oczekiwania. Polecam wszystkim niezdecydowanym jeszcze !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaga

A kojarzycie może w Chmielnie salę Krzewi Róg? Bomba  jak ktoś jest z okolic województwa pomorskiego to koniecznie niech sobie podjedzie zobaczyć tą salę, bo zarówno obsługa jak i kuchnią są naprawdę wprawione i po prostu świetne w swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mnie bardzo się podobało się wesele w tym miejscu http://domykonesera.pl/. Impreza przygotowana w każdym szczególe. Pyszne jedzenie piękna sala bankietowa. Obsługa na wysokim poziomie. Całość dopełnia wspaniała klimatyczna okolica. Dodatkowym atutem są super domki dl gości przyjezdnych. Zakochałam się w tym miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiie7

Zdecydowanie Krys Stan w Olsztynie.

Moim zdaniem najlepsze miejsce w Olsztynie i idealne na takie uroczystości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Trzcinie jest bardzo ładne miejsce na wesele - http://domykonesera.pl/. Organizowałam tam swoją imprezę. Było super. Sam ośrodek jest klimatyczny otoczony zielenią. Pani Magda (właścicielka) bardzo pomogła mi przy organizacji. Imprezka była fantastyczna. Pięknie urządzona sala bankietowa, przepyszne jedzenie i bardzo dobra obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×