Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bebe buel

W aucie

Polecane posty

Gość bebe buel

Witam, ostatnio coraz bardziej chciałabym się kochać w samochodzie (seat;p), ale boję się że bedzie strasznie nie wygodnie...albo że wogóle nie wyjdzie. Jak najczęściej się tam kochacie? Na przednim siedzeniu na jeźdzca, na tylnim? Gdzie wygodniej i w jakiej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe buel
ehh za takie odp dziękuje , czekam na poważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie bedzie
niewygodnie i gorąco jak cholera a dodatkowo bedzie siniak na nodze jak sie zapomnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
ee tam jak masz ochotę to to zrób;)) tysiące ludzi to robiło no i najlepszy jest duzy sam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie bedzie
a jak otworzycie okno to was komary potną hihi wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe buel
A te auto to Seat Arosa, malutki od mojego chlopaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Private Dancer
Najlepiej to chyba z tyłu na jeźdźca .Można złożyć przednie siedzenie i jest więcej miejsca baaa facet może sobie nogi położyć na złożonych fotelach . Na przednim to niezgrabnie ,można obedrzeć piszczel na nodze o drążek zmiany biegów . Z gorącem nie jest tak źle, uchylasz szyby a jak autko posiada to szyber dach na maksa. A no można jeszcze na pieseczka na tylnym siedzeniu, tez fajnie i wcale nie niewygodnie .No chyba, że to Fiat 126p haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, przerabiałam już to... wcale nie było jakoś mega niewygodnie, dało się wytrzymać...a pozycje? na przednim siedzeniu pasażera, facet siedzi a Ty na nim.... z tyłu na fotelach się położyć.... jednak moja taka ulubiona to z tyłu na środku a facet między dwoma przednimi siedzeniami no i nogi kobiety koniecznie na zagłówkach przednich foteli... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauuu
Ja z moim robilismy tak w ten weekend... Bylo zajebiscie niewygodnie, ale nigdy nie czulam sie tak pobudzona. Sprawdzilismy tez pozycje ja w srodku on na zewnatrz... Ladnie sie wypielam kleczac na siedzeniu pasazera a on stojac przy aucie ladowal akumulatorki;) Niezapomniane wrazenia... Tym bardziej gdy strzelal na auto haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Sproboj na masce samochodu, masz pare pozycji do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Mozna brac od tylu, od przodu, jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Nie rozumiem dlaczego jednowymiarowy? Jestem trojwymiarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowa zasada forume - nie brać na poważnie tego, co sie tutaj pisze. Ale jeśli dla ciebie kafeteria to miejsce na poziomie, rzetelene i poważne to... nie pozostaje mi nic innego jak tylko współczuć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Podzielam w 100% twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To koniecznie musisz to przerobić. :) Pisząc inaczej, przekonać się na własnej skórze. Żadne opisy i tak nie pomogą. Oczywiście Wersal toto nie jest, ale jak się bardzo chce. I do tego dwom osobom naraz, gdzie jednemu stoi aż boli a drugiej nogi się delikatnie rozchylają a i pierś jakby pełniejsza. Nie ma mowy by szyby nie zaparowały. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Tych powaznych tutaj to bardzo malo. Wiekszosc to zboczeni faceci ktorzy podszywaja sie pod malolatow nie majacych o niczym pojecia, zadaja glubie pytania a sami siedza przed komputerem i wala konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyberman1234
ja robiłem to w cinquacento na tylnym siedzeniu i było spoko:) wszystko zalezy od fantazji:) najlepiej facet siada na środku a kobieta na nim:) super:) jak kobieta nie jest wysoka to też może się położyć na siedzeniu:) jedno z lepszych miejsc na sex to samochód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Dlatego napisalem, nie w aucie - tylko na aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio się bzykałam w aucie :-p ;-) z takim jednym z naszego forum ;-) ufff parno było i skończyliśmy na zewnątrz ja na kolanach ,oczywiście :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Nie trzeba od razu na kolanach. Opierasz sie rekami o samochod, stajesz w rozkraku i jestes brana od tylu na stojaco. PUNKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale On mi kazał klęknąć :-p a ja w te klocki jestem bardzo uległa ,więc zrobiłam to :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Najwazniejsze ze bylas zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młottt
vera lynn już wytrzeżwiała i jest POWAŻNA. Tak poważna jak emerytowana galerianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka, mam nadzieję, że auto było chociaż tak wygodne jak moje ;-) A na skończyliście na zewnątrz... znaczy na buzię? Ja tak ostatnio też kończyłem i też w samochodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×