Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

Co ile widujecie się ze swoją przyjaciółką?

Polecane posty

Chodzi o przyjaciółkę w znaczeniu że kochankę czy przyjaciółkę w znaczeniu że kobietę, która będzie moją kolejną dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam zadnej........
na studiach mialam jedna, ale nasze drogi sie rozeszly - mieszkamy kilkaset km od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie ma reguły. Bywa, że 2-4 razy w tyg. i czasem 1 w tyg. :) Jednak jesteśmy w stałym kontakcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie rozniscie :) czasem kilka razy w tyg czasem raz na 2 tyg zalezy od naszej dyspozycyjnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcttwarto czekac
och bazienka i jej 18 ;letni kumpel który liczy na ruchanko :D :D widocznie dojrzały facet nie rozumie jej idiotycznych problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jedna przyjaciólka mieszka na Pomorzu, a ja na Lubelszczyźnie, więc widzimy się tylko wtedy, kiedy ona przyjeżdża do domu, zatem jakieś 10 razy do roku, ale mamy stały kontakt telefoniczny i gadu :) druga przyjaciółka studiuje 150km ode mnie, więc z nią spotykam się 1-2 razy w miesiącu i czasami piszemy do siebie albo dzwonimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam akurat taką sytuację, że mieszkam z moimi przyjaciółkami ;) Wynajmujemy wspólnie mieszkanie, chociaż pewnie za rok się to pozmienia bo wszystkie wtedy skończymy studia i każda pomyśli o jakimś swoim kątku. Chociaz nie wiadomo ;) W kazdym razie odpowiadając na pytanie - widuję sie z nimi bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×