Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klotniaa

Polecam zupe

Polecane posty

Gość klotniaa

Zupa ziemniaczana z pieczarkami i kielbasa. Skladniki: - bulion warzywny - ziemniaki - pieczarki swieze - kielbasa np. slaska - smietana - cebula - majeranek - pietruszka Nie podaje proporcji, bo robie zawsze na oko. Ziemniaki gotujemy do miekkosci i przecieramy do bulionu przez sitko. Kielbase kroimy w kosteczke i rumienimy z cebulka. Pieczarki w drobne plasterki i tez rumienimy. Wszystko dodajemy do zupy. Zabielamy smietana, doprawiamy. Ja dodaje pietruszke i majeranek. Gestosc zupy zalezy od ilosci ziemniakow oczywiscie. Ja przecieram jeszcze marchewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
ot mi i cud zupa wynalazek:D a kielbasy przez sitko nie przecierasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .......
ja robię podobną ale bez pieczarek tyle że ja robię tak : kość od schabu lub np skrzydełka ....do tego kroję wszystkie warzywka w kostkę jak są na wpół miękkie dodaję ziemniaki w kostkę + majeranek...listek laurowy i 2-3 kulki ziela angielskiego i gotuje to wszytko do miękkości ...na koniec dodaje kiełbaskę pokrojoną w talarki i gotuję parę minut ....śmietanka do zabielenia pych zupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotniaa
hnoi - o co ci chodzi? Czy ja napisalam w temacie, ze to cudowna zupa wynalazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszywiscie
ziemniaki gotuj w bulionie i rozgotuj, albo ugniec tluczkiem, nie gotuj osobno, bo niepotrzebnie wydotowujesz witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor.
16:14 [zgłoś do usunięcia]uszywiscie :D tobie taka zupa przyda sie, bo jak daje sie zauwazyc nie masz zebow i seplenisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszywiscie
ja akurat mam zeby i nie jadam przetartych zup, ale jak autorka lubie przetarte, to radze jej jak lepiej przecierac debilu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor.
:D o! szczeke juz wlozylas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×