Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukas13

Wcześniejsi kochankowie zony

Polecane posty

Żone znam juz 8 lat. Jakieś 5 lat temu jak wyjechałem na 4 miesiace do USA rozstaliśmy sie. Ona mnie zostawiła, informujac mnie o tym przez telefon. Jak wróciłem wyprowadziłem sie z mieszkania kótóre razem wynajmowalismy (bylismy wtedy studentami). Kochałem ja. Czasami przechodziłem i widziałem jak kładzie sie spac zze swoim chłopakiem. Ale jakoś 6 miesiecy pozniej znowu zostaliśmy para i jestesmy małżenstwem, mamy dziecko. Ciekawi mnie co robiła przez ten okres jak nie bylismy raze. Ja miałem jakies panienki w tym czasie, nie zdziwiłbym sie gdyby ona miała. Tylko że ona mówi ze nia miała nikogo tzn. miała chłopaka ale z nim nie spała. Dodam że to ja ja rozdziewiczałem, byłem jej pierwszym facetem. Strasznie mnie to dziwi. Wiem ze z innymi spotykała sie gdzies na kolacjach, z innym jezdziła motorem. i kurcze niby nic. Jest sposób aby od niej wyciagnac czy to co mówi to prawda? Nawet kiedys jak pilismy troche to probowałem wyciagnac cos a ona w zaparte ze z nikim. Czasami myle ze lepiej zeby kogos miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red_maj
Jesli zaprzecza to uważam, że miała. Co to za filozofia powiedzieć prawdę. No chyba, że jesteś zazdrosnym zamordystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys fakt byłem zazdrosny jak cholera - niby to było powodem naszej przerwy fakt przerwa pomogła teraz jestem zazdrosny ale to 5 swiatów mnej niż wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red_maj
Więc jak byłeś zazdrosny jak cholera i jeszcze przez to mieliście przerwę to ona za chiny się nie przyzna. Po co ma ryzykować, że coś ci odbije. Nie ma pewności co do tego jak będzie. A znowuż po co ci to wiedzieć? Jest wam ok to zostaw to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
Czemuu lepiej żeby kogoś miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek Strażacki
miała na 100% tyle, że jest bystra kobita i idzie w zaparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie lody
Lukas chlopie ,a poco ci to wiedzieć ? . Mniej wiesz spisz spokojniej .A coś mi się wydaje ze ty jesteś z tych co nie powinni wiedzić za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak zreszta raz na ruski rok przypomni mi sie ze kreciło sie stado koło niej tylko juz nie o to chodzi - bo to wszystko widziałem i sie chyba pogodziłem tylko nie chciałbymżeby za 5 lat jednak ja ruszyło i powiedziała - wiesz jednak cie kłamałam, miałam cała mase chłopaków jak mieliśmy przerwe boje sie mojej reakcji w przyszłosci boje sie ze przez to kłamstwo powiem dość i po prostu odejdę wiec jak ma powiedziec to niech powie, ale teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony to dość ciekawe dla ciebie :) co robiła i z kim, ile razy i w jakich pozycjach? czy było jej dobrze? może sporo lepiej niż z tobą? czy z połykiem albo w pupkę? a może trójkącik? i wiele różnych, interesujących, pikantnych szczegółów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet takie szczegóły sa ciekawe chetnie wysłuchałbym o nich , ale nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ntak nie moge bo wtedy cos wymysli czesto świntuszymy jak to robimy i czesto sa to informacje o osobach trzecich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie mój chłopak doprowadza do orgazmu to właśnie w ten sposób chce by mówić mu jak robiłam to z innymi i to nas strasznie nakręca opisuję wszystkie szczegóły i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2m+k to fajna rzecz niezapomniane przeżycie widzieć jak ci facet żonę posuwa a ona jęczy z rozkoszy - sterczał mi jeszcze godzinę po tym i nie chciał opaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałem dlaczego sie nie pieprzyli jak tak sie zapiera, to mówiła , ze cos z nim było nie tak, bo jak zaczynał sie podniecac to bo strasznie bolało cos tam przy wacku. jakas nieprawdopodobna historia normalnie - dlatego mysle ze nie mówi prawdy ale jak to sprawdzic???? najlepiej kolesia spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego
ci ta wiedza? lepiej się poczujesz kiedy sie dowiesz, ze kogoś miała? chcesz znac szczegóły? a może interesuje cie jak i gdzie to robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w USA robiłeś
sobie cały czas rączką czy rżnołeś murzynki? mulatki japonki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to o co chodzi?? Ty mialeś laski, ona tam kogoś, co za różnica czy ją bzykał wtedy czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×