Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medzia77

jak o nim zapomniec?

Polecane posty

Zauroczylam sie w chlopaku z neta, mozna powiedziec moje wirtualne uczucie ,ale juz od 3 miesiecy nie psizemy i nie mamy kontaktu a mimo to ciagle mysle o nim .Jak zapomniec?ja go nawet nie znam ,nie wiem co mi sie stalo ;( czy w ogole zapomne? jak sie Z tym uporac ,to glupie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eitw
kup se wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak teraz cjeszcze nie mialam ,to jest jakies takie ciezkie ;( wiem ze glupie ale ja sama nie wiem co on mi tak do glowy wszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z duzego miasta
czas uleczy rany, zwlaszcza,ze to wirtualna znajomosc, wlaczy Ci sie rozsadek i zrozumiesz, ze to nie ma sensu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak mielismy sie spotkac ,ale poklocilismy sie ,ale to dlugia historia , to byla moja wina, przepraszalam ale on nie dal szansy . tylko ,ze nie moge przestac myslec , on mnie zwyzywal i wyslal w kosmos a ja czas trace na wspominanie ;( ile to jeszcze potrwa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, skoro się pokłóciliście to najpewniej po zabawie - chłopak poszuka sobie takiej, z którą się nie pokłóci jeszcze przed 1 spotkaniem. Ty też tak zrób. Co zaś do problemów z "zapomnieniem" tego to nikt nic Ci odkrywczego tutaj nie napisze - sama wiesz co masz zrobić aby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×