Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfghjkl

Co w kuchni na ścianę zamiast kafelków?

Polecane posty

Gość oliwialiwia
A może jakas fajna fototapeta z motywem związanym z jedzeniem? Ostatnio widziałam, że w http://expresyo.pl mają całkiem niezły wybór, a i ceny są bardzo przystępne. Mi osobiście najbardziej podobają się te z babeczkami:D To świetne rozwiązanie, bo w ten sposób można optycznie powiększyć nawet najmniejsze pomieszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej klasy cegłę, porządne oczyszczoną sprzedaje Retrocegiełka. Na stronie www.retrocegielka.pl są opisane konkretne rodzaje płytek jakie docinają. Jedne bardziej nadają się do małych pomieszczeń, inne do dużych hal. Ja kupowałem cegły wraz z montażem do swojego pubu. Remont się udał, dostaję od ludzi dużo pozytywnego feedbacku, że lokal dużo zyskał po wstawieniu cegieł. Są prawdziwe, oryginalne, naturalnie popękane i porysowane. Imitacją takiego efektu się nie uzyska, choćby była najlepiej zrobiona. Cegła jest też charakterystyczna w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem, szklane panele prezentują się efektownie. Osobom z Wrocławia mogę w tej kwestii polecić usługi szklarskie www.abcszklarz.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Wielgus
Spójrzcie jak można stosunkowo niedrogo, ale jakże gustownie i ładnie wykończyć ścianę między blatem i szafkami górnymi. http://www.decoroom.eu/kuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkło jest świetną alternatywą dla płytek. Sama przymierzam się do remontu kuchni i w planach mam wymianę na panele szklane. Nada to charakteru całemu pomieszczeniu a jednocześnie sprawi, że mała kuchnia zdecydowanie zyska w tym wszystkim i stanie się optycznie większa. Grunt to znaleźć dobry zakład szklarski, który wykona to panele i lustra pod wymiar. U mnie mąż załatwił już tę sprawę z http://zakladszklarski.wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rezygnuj z kafelek w kuchni, bo kafelki to podstawa. Ja kupiłam płytki hiszpańskiej firmy Vives w sklepie www.alekafelki.pl i polecam sklep bo mają naprawdę duży wybór płytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym rozwiązaniem zamiast kafelków jest szkło dekoracyjne. Ja takie założyłem u siebie. Na www.alumex.koszalin.pl mają coś takiego I polecam wam skorzystać z ich oferty. Ja jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia8939
Wiele zależne jest od tego, jaki chcesz efekt osiągnąć. Czy podoba Ci się delikatna ściana, czy jednak wolisz coś w ciemniejszych kolorach. Ale wydaje mi się, że zamiast kafelek dobrą opcją będzie tapeta lub pomalowana ściana. Na ten temat masz fajne porady na stronie http://www.porady-wykonczenia.pl/sciany/ Skorzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam wam szkło na ścianę w kuchni. Sama mam u siebie zamontowane panele szklane i jestem z nich bardzo zadowolona. Zakupiłam je od firmy www.siemieniako.pl Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april55
tam gdzie nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą można ściany spokojnie wymalować duluxem easycare kuchnia i łazienka. dobra farba, rok temu malowaliśmy i dobrze się spisuje, zero śladu grzyba, plamy z niej też się łatwo usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie informacje na temat szkła znajdziesz bezpośrednio u szklarza. Nie ma co gdybać. Pytaj takiego, który ma w ofercie takie usługi i da Ci na to gwarancję np http://term-glass.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściany z ecomalty to piękna rzecz. Totalnie polecam, może być po stronie kuchenki. Pomysł odnalazłem w Aran Design, w Warszawskim Home Concept. Pięknie się komponuje z parkietami! To nie najtańsza opcja, ale kiedy patrzę, jestem oczarowany. Ceniąc jakość warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam projekt robiony w Home Concept w Warszawie (dawne TTW) i mega, tam też kupowałam wszystko, najlepsze miejsce w WWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jestem zdecydowaną zwolenniczką betonu architektonicznego wspaniale sie prezentuje trzeba tylko pamiętać o zabezpieczeniu go najlepiej preparatem Dynasil firmy Consil. Beton architektoniczny wbrew pozorom jest materiałem wrażliwym zwłaszcza na wilgoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila89

Dodam ze w AT są wyprzedaż to zerknij bo naprawdę ceny są mega dobre. Patrząc na castoramę i inne sklepy to tu jest duży wybór i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×