Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panterka11075

Co z tego będzie?? Strach o mojego przyszłego szwagra...

Polecane posty

Otóż chcę opisać problem i liczę na konkretne odpowiedzi i rady:) Zacznę od początku... Mój chłopak(planujemy ślub) ma 4 rodzeństwa, w tym brata S.który ma 23 lata i nie ma stałej dziewczyny. Jest wysoki 190cm, ciemne włosy i nawet przystojny, muszę dodać brak owłosienia na klacie;P I tak będąc z moim chłopakiem K. na wakacjach, leżąc pewnej nocy razem i rozmawiając dzwoni do niego brat S. który potrzebuje prezerwatyw... Ja lekko zdziwiona pytam się K. po co mu skoro nie ma dziewczyny? Okazuje się, że jakiś rok temu brat S. miał dziewczynę, związek był mega poważny, jednak nie wiadomo z jakich powodów go rzuciła...Weronika.... I od tego momentu S. przyprowadza do domu, na noc tysiące lasek(oczywiście muszą mieć duży biust, inaczej się nie liczą) oczywiście na seks spotkania... Gdy to usłyszałam po prostu nie wierzyłam, że taki fajny facet jak on może tak psuć o sobie zdanie(przecież sąsiedzi i rodzice na pewno to widzą i swoje myślą), nigdy bym nie pomyślała. Teraz po tej wiadomości coś mnie od niego odrzuca... Nie mam szacunku do niego i nie chcę, żeby był ojcem chrzestnym moich dzieci.. Czuję odrazę i mega wstręt... Jeszcze, żeby nie było tego mało, to on opowiada swojemu bratu-mojemu chłopakowi K. ile ich było, że ostatnio miał 2 dziewice itp... OKROPNOŚĆ!! Mówiłam K., żeby z nim pogadał, ale on nie chce o tym z nim mówić... IO co ja mam zrobić?? Proszę o rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co możesz zrobić
? NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem obawy co do powierzenia mu roli ojca chrzestnego - w tej kwestii zawsze można wybrać bardziej odpowiednią osobę. Ale poza tym...to jego życie, jego opinia, jego ew.choroba weneryczna.Skoro ma chętne na jednorazowy seks to jest to ich sprawa. Żeby nie było - nie popieram takiego podejścia do życia.Ale skoro on chce się puszczać na prawo i lewo (tak, moim zdaniem faceci też się puszczają, żadne z nich kozaki) to przecież mu nie zabronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jego zycie jego problem jest dorosly dokonuje wyborow kiedys jakas laska zlapie go an dziecko i na 25 lat bedzie udupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a co Ciebie obchodzi jak on wyładowuje swoje cisnienie? patrz jaki jest dla Was akurat ta sfera życia nie powinna Ciebie obchodzić, nie robi tego na ulicy ani na wystawie sklepowej ale w swoim domu. Chciałyś aby ktoś oceniał Ciebie poprzez pryzmat tego co i z kim robisz w łóżku? weź przestań.Lepiej byłoby gdyby walił konia przed kompem? Dowiedziałaś się przez przypadek i chyba Ty robisz z tego największy szum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka mi ukradła nicka
Dokładnie. Jego życie, jego sprawa, jest dorosły, nie baw się w moralizatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu miałam o nim bardzo dobre zdanie... Bardzo mi go szkoda, bo marnuje sobie życie. Może załóżmy się zakocha ponownie w jakiejś tego typu lasce, z którą "jednorazowo" sypia, a ona nie zwróci na to żadnej uwagi i powie: to miało być tylko seks spotkanie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
slowo klucz marn uje SOBIE zycie zostaw go w skopoju niech ponosi konsekwencje zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie bierzcie go na chrzestnego jak nie chcesz i nie wspomagajcie gumkami bo popieracie proceder niech sie sam martwi o wlasna dupe i narzad rozrodczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .......
zostaw faceta w spokoju jest dorosły i ma prawo żyć jak mu się podoba ....jego postępowanie może być spowodowane jakimś urazem po tym jak go zostawiła tamta dziewczyna może go zdradziła i teraz nie ma zaufania do kobiet i traktuje je przedmiotowo tylko dla zaspokojenie swoich potrzeb ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka mi ukradła nicka
A jeśli naprawdę tak bardzo Ci go szkoda i chcesz pomóc, to zajmij się lepiej PRZYCZYNĄ takiego postępowania, a nie OBJAWAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno, nie weźmiemy go. To chyba zostawię go z tym, uważam,że to po tym poprzednim nieudanym związku tak traktuje kobiety... No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×