Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alixana

małe wesele w Krakowie - sala??

Polecane posty

szukamy sali na przyszły rok w Krakowie, wesele będzie dość małe, ok 60 osób. ma ktoś już takie doświadczenia?:-) co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinek5
Hej Ja mam doświadczenie i mam Super sale. W Krakowie na ul. Francesco Nullo 27 w ogródkach działkowych. Super okolica i Niedrogo:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinek5
Ale co to nie jest żart... Bo miałam tam wesele. Chciałam ci tylko pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki:-) nie uwierzyłam, bo google pokazuje mi stronę świadków Jechowy, na której pisze, że mają tam spotkania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poszukaj w serwisie branżowym, który skupia takie lokale. Polecam www.GdzieWesele.pl/Krakow/ Znajdziesz tam wiele ciekawych restauracji i hoteli, w których można zorganizować przyjęcie weselne. Zapoznasz się z cenami, obejrzysz zdjęcia, poznasz opinie klientów. Jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropula
To zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć na osobę. :) Ja znalazłam i zwiedzilam wiele ślicznych sal w Krakowie i okolicach, ale w związku z tym, że musialabym w nich dzielić gości (120), wybralam restaurację w Niepolomicach. Tak więc na takie małe wesele moim zdaniem super są: - Willa Decjusza - pałac Radziwiłłów w Balicach - pałac w Śmilowicach. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że 3 sale do wyboru są w Hotelu Witek. Najmniejsza jest sala kominkowa. Powinna być ok na takie przyjęcie. Wszystko jest na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele w Restauracji Trzej Kucharze, ale to jeszcze przed ich ostatnią zmianą, ale podobało mi się. Było elegancko, obsługa miła, jedzenie wyborne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halincia90
Kochane! Może to nie jest mały lokal, ale szukam opinii o Best Western Efekt Express jako miejscu na wesele. Jak na razie wiele za nimi przemawia, ale ja kobieta niezdecydowana jestem :( Pomożecie??? ktoś, coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×