Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamileczka24

Gdzie zamówić kalendarze

Polecane posty

Gość Kamileczka24

noszę się ze zrobieniem mężowi prezentu i zamówieniu mu komplet kalendarzy, np. jakieś z moim zdjęciem i takie solidne na zapiski, wiecie gdzie takie mogę zamówić? zależy mi żeby nie było bardzo drogo, ale tak elegancko, żeby był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna28
napewno w swoim miescie masz agencje reklamowe drukarnie w takich miejsach szukaj aha no i na naszym allegro takie uslugi tez mozna wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageria
Na Twoim miejscu zapytałabym tutaj: http://www.kalendarze.prom.net.pl/ Już po liście klientów widać, że firma musi być rzetelna. Sama będę u nich zamawiać kalendarze z nadrukiem firmowym, właśnie negocjuję cenę :D i muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quarabach
A nie wiecie czy ta firma wykonuje jakieś większe zlecenia? Potrzebuje zamówić sporą ilość do firmy i szukam firmy, która sprawnie wykonuje takie zlecenia. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbał
Z tego co wiem prom.net wykonują większe zlecenia, a wiem to od znajomej która zajmuje się zamówieniami artykułów biorowych dla swojej firmy i dla klientów. Wszyscy byli zadowoleni więc pewnie jest to firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka333
Ja takze musze zlozyc wieksze zamowienie i rozwazalam rozne firmy, nie chce wypasc zle przy mojej firmie jesli okaze sie to porazka. Z tego co przeczytalam w tym watku, kazdy poleca kalendarze z prom.net.pl i chyba sama sie na nie zdecyduje, mam nadzieje,ze sie nie zawiode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tydzień temu zamówiłem 400 sztuk kalendarzy książkowych i są genialne. Poręczne, zgrabne i funkcjonalne. Super kontakt i szybka wysyłka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uncle cracker
hej no ja wlasnie wyslalem zapytanie ofertowe do tej firmy, mam nadzieje ze sugerujac sie waszymi postami nie bladze, chociaz po ich stronie i opisie widac ze sa w miare konkretni, pisze w miare bo to sie dopiero okaze jak odbiore towar:) tak naprawde to zachecam kazdego do zapoznania sie sameu z ich oferta prom.net.pl i wtedy dopiero podjecia decyzji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamileczka24
książkowe najlepsze :) tylko takie gdzie jest sporo miejsca na zapiski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna reklama firmy :) a co do rodzaju kalendarzy - książkowe, A4 dla viperii, A5 dla normalnych do pokojów pracowników - trójdzielny - jest b. praktyczny nadaje się też jako reklamówka firmy, rozdawana przy róznych okazjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageria
Moi klienci dostają co roku kalendarze z promnetu (książkowe) i jest ok, nie narzekają, że się im coś rozpada w środku roku, ja jestem bardzo zadowolona z produktów tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniOrzeszkowa
Firma prom.net rzeczywiście zasługuje na dobre opinie, sama się o tym przekonałam. Szybka przesyłka, solidnie wykonane i wysoka jakość kalendarzy sprawiają , że chce się do nich wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja43
Zamawiaj z prom.net tak jak wyżej pisali inni. Bardzo dobra jakość, szybka wysyłka, więc mąż na pewno się ucieszy z takiego prezentu ;) Dobry wybór, mi by było miło gdybym dostała taki kalendarz książkowy i to ze zdjęciem ukochanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zamawiał może ktoś w tej firmie kalendarze plakatowe? Jakie jest wykonanie? Czy nadaje się na prezent? Wiem, że do świąt jeszcze sporo czasu, ale zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, więc teraz chcę zacząć wcześniej działać. Chciałabym dla dziadków zamówić kalendarze plakatowe ze zdjęciem moich dzieciaków. Będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilżacz
Oczywiście, że się opłaca zamawiać te kalendarze. Najlepiej teraz, ponieważ jest tanio według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romairnho
Rok temu zamawialiśmy do nas do firmy i było wszystko okej, można się dogadać zawsze są promocje, tylko trzeba zamawiać tak jak teraz, a nie na ostatnią chwile bo potem mają dużo zamówień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilżacz
No u mnie w firmie też było wszystko w porządku. Takie bzdety dla niektórych, ale opłaca się. Można zaoszczędzić nie raz sporo, jeśli firma jest większa i trzeba kilka pięter zaopatrzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilżacz
U nas również wszystko było w porządku. Dla niektórych takie rzeczy wydają się bez sensu, ale jeśli firma jest duża i załóżmy jest kilka pięter, żeby zaopatrzyć pracowników i pomieszczenia w kalendarze to jednak jest to spory wydatek i jednak warto na to zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
jak ma byc z twoim zdjeciem to raczej eleganckie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamileczka24
ja zamówiłam w zeszłym roku ten kalendarz i byłam bardzo zadowolona, teraz raczej też zamówię i już dla siebie też. Dla firm jako kalendarze reklamowe to też spoko pomysł, bo w większej ilości jeszcze się bardziej opłaci, ale po kilka sztuk też warto, bo są solidne, przez cały rok nic się z nim nie stało, a chłopak ciągle go ze sobą nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa87
Nasza firma zamawiała w tym roku kalendarze z firmy paradis.pl, i bylismy BARDZO zadowoleni. Najnizsze ceny ze wszystkich ofert ktore zebralismy a do tego pan grafik zrobil nam projekt glowki za darmo i byl bardzo cierpliwy pomimo naszych ciaglych kaprysow i poprawek :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki12
Ja kupuję zawsze na http://www.kalendarze.net.pl . Teraz warto zamawiać przed szczytem kalendarzowym w październiku, bo taniej i nie ma kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania00622
w sumie racja, akurat by pasowało dać w okolicach świąt kalendarz w małej formie prezentu, lepsze to jak dawać coś nie praktycznego a jak będzie ruch to nie dostane na czas przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka9
Kalendarz to zawsze trafiony pomysł na prezent, każdemu się przyda. A gdy przy okazji może promować firmę to czemu nie skorzystać z takiej okazji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna5558
Kalendarze promnetu są bardzo fajne . Już 3 razy je zamawiałam do swojej firmy. Przydatna rzecz i dobry na nagrody, gadżety itp. Polecam serdecznie, twarda oprawa i dobrej jakości papier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania00622
ciężko powiedzieć. Trzeba się ich zapytać, ja takiej ilości aż nie zamawiałam możliwe że uda się coś wynegocjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucioo6
Odawiam temat, bo znowu przydałoby się kupić kalendarz na nadchodzący rok 2015 :) Ja zwyczajowo kupuje w http://www.extrema.com.pl/o,16,41,kalendarze-trojdzielne.html kalendarze trójdzielne do kuchni :P najlepiej z jakimś kotełkiem :) i kalendarz albumowy do pracy, a jak to u Was wygląda korzystacie jeszcze z tradycyjnych kalendarzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura35
Ja co roku zamawiam do firmy w iXXL Studio z Kielc. Mają bardzo szeroką ofertę kalendarzy wszelakiej maści. Osobiście zamawiam 3-dzielne z indywidualnym projektem graficznym oraz książkowe z tłoczonym logiem firmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×