Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laleczka Voodooooooo

Duchu Cafe! gdzie jesteś?

Polecane posty

Gość no i co dalej
obrzępały pomarańczowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milaczku gdziesie błąkasz?? ta stopka z N_I_E mnie powaliła lecz nic w tym zakresie nie mogę uczynić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I ziściło sie marzenie Milaczka o rozwalenie topa.Myślałem wtedy,ze Mag mi uwierzy lecz były to płonne moje nadzieje.Jeszcze wyzwał mnie od najgorszych.Dlatego wolałem odejść stąd aby nie było dalszego konfliktu z Milaczkiem.I cóż ta biedna istota 55 letnia sobie wyobraża.Ma satysfakcje z tego? Trudno racjonalnie sobie wytłumaczyc to wszystko.Ładny prezent imieninowy dostałem dziś.Dziękuje Mag,ze tak zapewniałeś o przyjażni a uwierzyłeś podżegaczowi.No cóż Twój top i Ty będziesz decydował. Dałem zzrzut aby te hipokrytkę tutaj zdyskredytować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezowa, lubi jazz, zgrabna dama, domatorka, Zwariowana nimfomanka, uczuciowa, miła w lokach, Górska podróżniczka, przyjaciółka, humanistka, Subtelna, poliglotka, ładna, ruda, dziwna w szpilkach, Punktualna, lubi zjeść, mądra i zadbana fanka, Fajna blondi, niepaląca, porządna, elegancka, Odważna, błyskotliwa, ciemnooka, romantyczka, Kobieca, pewna siebie, lekkomyślna, artystka, Normalna, dumna kotka, fanka kina, bez pruderiat, Pełne usta, przebojowa, atrakcyjna, niezbyt święta, Waleczna, nazbyt spięta, rozsądna, hostessa, Wrażliwa, uzdolniona, sympatyczna, biega w dresach, Zachłanna, próżna, bystra, hetera, trzyma dystans, Z tytułem naukowym, opalona, egzotyczna, Egocentryczna, zazdrosna, piękna, bliska... Mojego ideału, który znaleźć pora przyszła. Ile masz cech, ile imion masz, Tego nie wiem... Mam nadzieję, że znajdę Cię Niedaleko tam i uwierzę I uwierzę bezgranicznie w nas, Że już Ciebie mam Bezgranicznie tak... Duże oczy, wygadana, ciepła bardzo, pierwsza klasa, Naturalna, bez nałogów, grzeczne dziewczę do szampana, Nienaganna rówieśniczka, histeryczka, lubi freestyle, Nie anorektyczka, Słodka, śliska, optymistka, Wysoka, wierna, czysta, zmysłowa, sportsmenka, Seksowna tenisistka, smukła, śliczna, tańczy breaka, Po studiach, z przeszłością, amatorka mocnych wrażeń, Bardzo skromna, spontaniczna, lubi znać kolejność zdarzeń, Koniecznie napalona, desperatka, ale letnia, Bezdzietna, intrygantka i to niekoniecznie biedna, Lalka barbi, z telefonem, po rozwodzie, sekretarka, Miłośniczka sztuki, amatorka picia w parkach, Niegrzeczna, po trzydziestce, striptizerka w klubie gogo, Lolitka, sama z dzieckiem, uśmiechnięta, z miną błogą, Bizneswoman, lady fitness, fanka hardcorowych imprez, Poszukując ideału ja przebrnąłem przez nie wszystkie... Ile masz cech, ile imion masz, Tego nie wiem... Mam nadzieję, że znajdę Cię Niedaleko tam i uwierzę I uwierzę bezgranicznie w nas, Że już Ciebie mam Bezgranicznie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANFI Tutaj masz dowód, że nie brałam w tym udziału: 24.11.2011] 22:38 [zgłoś do usunięcia]nekromanta lenistwo----weekend Milaczek----nie wiem gdzie bywasz ale uważam, że powinniście wiedzieć. Autorem tego nieszczęsnego @ nie jesteście: Ty, Marika, Duch, Sara ani nawet Olivier. A kto....to już zachowam dla siebie. Mam tylko nadzieję, że podobna sytuacja więcej się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ masz to Ty masz zaczernionego nicka "Laleczka Voodooooooo" więc bądź miły i zgłoś ten żenujący topik na śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? Bo panna wraca do domu, patrzy, co ma w lodówce i idzie do łóżka. Mężatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki. ================================= Dlaczego huragany dostają imiona kobiet? - Bo najpierw są cieple i wilgotne, a później zabierają domy i samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bążur
:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bążur
powiem ci dlaczego kocham Boga, bo on dał mi zbawienie i życie wieczne, uzdrowił mnie z choroby, dał mi swoją miłość i przebaczenie grzechów, troszczy się o mnie i daje mi to o co go proszę. Słyszy moje modlitwy i wiem, ze jest. mam pewność jego dobroci.Mam pewność Jego istnienia. z kąd ta pewność i miłość do Boga ? gdzie znajde takie uczucie jak TY? pewność to ogromny wewnetrzny spokój z którym nie da się niczego porównać. Gdy modlę się o to czego potrzebuję Bóg jak Dobry Ojciec jest blisko i spełnia to co jest też zgodne z Jego wolą dla mnie. Gdy wołam do Niego w niebezpieczeństwie dzieją się rzeczy, które są dla mnie Bożą ochroną. Gdy potrzebuję rozwiazania problemów rozwiązania daje On i są zawsze dobre. (11) Jak orzeł pobudza do lotu swoje młode, Unosi się nad swymi pisklętami, Rozpościera swoje skrzydła, bierze na nie młode I niesie je na lotkach swoich, (12) Tak Pan sam jeden prowadził go. 5 Mojzesz. 32 Takie uczucie znajdziesz rozmawiając z Jezusem sam na sam i poznając Jego Słowo. Gdy ty się modlisz On słucha, gdy ty czytasz Jego Słowo - On mówi.... ktoś zadał pytanie skąd ma pewność ze to TEN Bóg mnie wysłuchał , ze mnie uzdrowił, a może to alllach czy ktoś inny. Ja wiem do kogo wołam o pomoc gdy tego potrzebuję. Wołam Jezusa. Jego imię jest ponad wszelkie imię. On jest Bogiem żywym. Iz 40:31 Bw "lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły, biegną, a nie mdleją, idą, a nie ustają." cichuteńko nie szpicluje tylko pomaga mi sprzątać wynosząc brudy na śmietnik, zeby ogród pozostał czysty. Dziękuję cichuteńko Nie wyrzucajcie brudnych papierów na trawnik.... Bardzo bym chciała żeby tu było czysto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bążur jest za cienki
żeby napisać taki tekst jak ten z 22:28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik po co zbierasz
te informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma duchow bije z zadrości
że kucharz na emeryturze bzyka a on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie bzyka?
a te tabuny dziewczyn poderwanych przez ducha to co? pikuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bążur
ooooooo i desz sie pojawił,jak miło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki przynajmniej będa miały
Chcesz żeby poskakać trochę po tobie? Pomysl czy to ci się opłaci wogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki przynajmniej będa miały
pisz sobie Duchu pomarańczowy. Ulzyj sobie ... przynajmniej będą miały ubaw z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LLLLLL!!!
Po co wskrzeszać trupa? o to deszowi chodzi, wracamy na ciekawsze topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×