Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...Maniek...

To tylko niewinny flirt, czy może coś więcej...?

Polecane posty

Gość ...Maniek...

Mam koleżankę w pracy, która od pewnego czasu zaczęła się dziwnie zachowywać w stosunku do mnie. Znamy się zaledwie miesiąc. Jestem nowy w firmie i pewnego dnia tak się złożyło, że razem wracaliśmy z pracy. Spacer po parku, długie rozmowy, później kawa, ciastko. Spędziliśmy razem dwie godziny. Następnego dnia ona mnie unikała. Później jednak zaczęły się z jej strony przypadkowe dotknięcia mojej osoby, ukradkowe spojrzenia, uśmiechy, przynoszenie kawy, herbaty, pożegnania w stylu: ciao amore, zmiana uczesania, ubioru... Wszystko fajnie, pięknie, tylko ona jest mężatką i ma dziecko. Dowiedziałem się niedawno - nie nosi obrączki. Jak myślicie, moje drogie Panie, to tylko niewinny flirt z jej strony, odskocznia od szarej rzeczywistości, test swojej atrakcyjności, czy może... Sam nie wiem co o tym myśleć. Nie chciałbym burzyć jej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad czym sie zastanawiasz
puknij ja i po problemie. takie mezatki, ktorym sie nie uklada w malzenstwie, pakuja sie w rozne romanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska44
Jak myślicie, moje drogie Panie, to tylko niewinny flirt z jej strony, odskocznia od szarej rzeczywistości, test swojej atrakcyjności, czy może... Sam nie wiem co o tym myśleć." sam sobie odpowiedziałeś a ile owa pani ma latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Maniek...
Owa pani ma 30 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
To wyposzczona jest niesamowicie... hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek, a Ty ile masz lat? :P Hmm... zawsze możesz ulegać jej flirtom i zobaczyc, co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Maniek...
Jestem od niej młodszy o 4 lata. Babeczka naprawdę zgrabna, ładna, do tego z poczuciem humoru, można z nią porozmawiać na poważniejsze tematy i ciągnie mnie do niej. Tylko ona jest mężatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy_dym
może po prostu jestes nowym dyrektorem finansowym? przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Maniek...
Nie jestem nowym dyrektorem finansowym co prawda, ale na finanse nie narzekam. Zastanawiam się, czy to tylko gra z jej strony, czy coś więcej się pod tym kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy_dym
albo masz na nia ochotę, i pierdolisz jej stan cywilny, typu jesteś desperat, albo rozejrzyj sie za inna dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie, rznij ile wlezie
masz okazje zbalamucic starsza od siebie, atrakcyjna babeczke z doswiadczeniem, to korzystaj. zycie jest tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master2
Nie ma sensu się wkręcać - jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz to się z nią umów. A to, co Ona teraz robi - generalnie nie znaczy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×