Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_joana

Oszukali was na allegro? Zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Hej, jestem zalogowana na allegro i coraz częściej czytam o oszustwach na tej stronie. Osobiście jeszcze nie miałam (na szczęście) przyjemności spotkać oszusta, ale zastanawia mnie czy ktoś z użytkowników forum padł ofiarą oszusta? Co w takiej sytuacji zrobiliście? co najczęściej kupujecie na allegro ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapilara
Hej, ja mialam taki przypadek. Kupilam aparat fotograficzny, w aukcji pisalo, ze nowy powystawowy wiec pomyslalam, za zaryzykuje bo cena byla atrakcyjna. Po tygodniu dostalam przesylke i przezylam szok.... Aparat wygladal jakby ktos nim gral w noge, poobdzierany, nie wlaczal sie a na dodatek byl zalany, bo w miejscu przeznaczonym na baterie byl zardzewialy. Probowalam zalatwic sprawe przez allegro, jednak nikt nie odpowiedzial na moje maile.... Wiele razy pisalam do sprzedawcy i echo, dzwonilam okazalo sie, ze nie ma takiego nr.... W koncu odwazylam sie na mala prowokacje, wyslalam maila, ze zglosze ten czyn na policje i nagle sprzedawca odpisal zeby mu odeslac ten aparat a on odda pieniadze.... Odeslalam, po 3 tygodniach i wielu mailach dostalam przelew, kwota byla mniejsza o 200 zl.... Wiec wystawilam negatywa... Sprzedawca byl na tyle bezczelny, ze rowniez dal mi negatyw o tresci: ze odeslalam zlom, sama go zalalam i ze go oczerniam oraz ze naprawa kosztowala 200 zl i on sobie to odliczyl...Nick tego uzytkownika to shopdvd , po kilku negatywach zawiesili mu konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam że ludzie mogą być tak bezczelni ;o Swoją drogą, ja kiedyś czekałam prawie trzy tygodnie za paczką, ale to była wina poczty akurat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×