Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quejka

Jak pozbyć się zapachu z bluzek?

Polecane posty

Gość quejka

Kupiłam sobie dwie bluzki i koleżanka z Japonii mi je podesłała. Niestety, spakowała je- każdą oddzielnie- eleganko w specjalne prożniowe opakowanka z takim czymś przeciwko molom czy inszym robalem. Bluzeczki więc pachną nieco dziwnie - nie jest to zapach nieprzyjemny [chiński, babciny czy nieświeży] ale jednak nie mój. Na chwilę obecną nie mam pralki ani żelazka, a chciałam w tym tygodniu jedną nałożyć, zanim nie dojedzie mi reszta rzeczy z innego miasta Jak się pozbyć tego zapachu bez prania? Samo wietrzenie powinno wystarczyć? Boję się użyć na tym perfum, bo mieszanie zapachów nie zawsze jest dobre... ps. pisałam już temat raz, ale jakiś 10 latek zasugerował mi "umycie cycków" więc cóż - oczekiwałabym dojrzałem odpowiedzi, bo jestem za stara na użeranie się z anonimowymi użytkownikami forum [btw jakbym nakryła mojego synka na pisaniu takich rzeczy...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż najlepiej wyprać i wypłukać w pachnącym płynie do tkanin. samo wietrzenie nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ciuch powinno się wyprać przed ubraniem. Ja bym się bała tej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przez cala
jak nie masz pralki to upierz te bluzki recznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem co to za problem,że nie masz pralki.Można jeszcze zrobić to ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żelazka więc pewnie martwi się że po praniu będą bardzo pogniecione. Jeszcze jest opcja pralni. Ale to droga impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie, ręcznie wyprać
nie potrafisz? :o każdy nowy ciuch śmierdzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie, ręcznie wyprać
jak delikatnie wypierze w rękach, wytrzepie to raczej pomięte nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bedzie na tyle pomiete, że na większe wyjście nie będzie się nadawać.. hmm... spróbuj ja wywietrzyc porządnie na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×