Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trrrra

Jakie buty do garnituru??

Polecane posty

Gość trrrra

Witajcie. Mój chłopak na ślub swego kuzyna kupił srebrny garnitur, dokładnie świecącą srebrną jodełkę. Myśl;i nad dwoma zestawami: pierwszy do kościoła - biała koszula i czarny krawat. Drugi "na sale" - czarna koszula i biały/srebrny krawat. Jakie buty najlepiej do tego pasują?? Czy Waszym zdaniem takie zestawy koszuli+krawat pasują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksuolożka Jola
Pikolaki . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamka12345
tylko gumiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim Twój chłopak
będzie wyglądal jakby się z choinki urwał!!! błyszczące gajerki noszą tylko buraki, które na co dzień z szeleszczących dresików nie wyskakują, więc jak przychodzi do "elegantszego" wyjścia, to odstawiają szopkę ;) chyba że ma wygladać tak, czyli wieś śpiewa i tańczy: http://www.we-dwoje.pl/p/s/25/25/1/44185/1_srebrny_garnitur_intermoda_prestige.jpg oj, to się z niego ludzie obśmieją po pachy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że to provo
bo taki facet zamiast tego co trzeba to ma pewnie tylko smutnego korniszonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by
nie założył i tak bedzie wyglądał jak burak, ale jaku juz to chyba lepiej ta czarna koszule niech stonuje to swiecenie a krawat wywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świecący/błyszczący garnitur - o matko, nie mogłaś mu tego pomysłu z głowy wybić? Zdecydowanie zestaw z czarną koszulą i MATOWYM krawatem.Buty dobiera się albo pod kolor skarpetek, albo pod kolor spodni - macie do wyboru szare i czarne (ja stawiam na czerń). Nie wiem jaki masz kolor sukienki,ale krawat twojego chłopaka i ew.kwitek w butonierce może być kolorystycznie z nią zgrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivvvia
Powinny być równie eleganckie co garnitur. Ja mojego męża obkupiłam w pako lorente. I wszystko pięknie na nim leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku czarnego garnituru wybór męskich butów ślubnych w odpowiednim odcieniu nie nastręcza większych problemów, gdyż jedynym słusznym wyborem jest w tym wypadku obuwie ślubne w tym samym kolorze. Jesli jednak Wasz facet zdecyduje się na garnitur granatowy to dobrze będzie kupić albo buty brązowe albo granatowe.

Modele jakie się sprawdzą to

oxfordy

brogsy

derby

Radzę zerknąć sobie tutaj http://sklep.klasycznebuty.pl/buty-slubne,116.html -  w sklepie znajdziecie duży wybór butów od dobrych producentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×