Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani domowa

wlasnie wyprawilam meza do pracy

Polecane posty

Gość pani domowa

czas na kawe:) sa tu jeszcze jakies kobiety ktore nie pracuja i maja ochote pogadac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura_to_moj_płaszcz
a mąz sam do pracy wyprawić się nie umie? Wyszłaś za dwunastolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domowa
potrafi tak jak ja potrafie zrobic wiele rzeczy ktorych nie robie bo maz je robi. rowniez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
Podłączę się z ciekawości do pytania: jak to wyprawiłaś męża do pracy? Jest niepełnosprawny, rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domowa
hehe nie mowiac, ze wyprawilam meza do pracy mialam na mysli, ze maz wyszedl:) nie sadzilam, ze slowo "wyprawilam" bedzie kluczowe w moim poscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domowa
haha tak, zawiazac sznurowadla, za raczke zaprowadzic do autobusu;) czasem zapominam, ze to kafeteria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
Bo to zabrzmiało jakbyś go ubrała, zrobiła mu śniadanie, wręczyła do ręki torebkę z lunchem i asekurowała do samych drzwi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtzuiyxcvbn
bo tu same tluki siedza ,jakbys napisala maz wyszedl to by odpisaly ze pewnikiem nie wroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domowa
nastepnym razem bede ostrozniejsza w uzywaniu tego typu sformuowan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
Bajka, u mnie ten zwrot wywołuje podobne skojarzenia. Ja wyprawiam dzieciaki do szkoły i przedszkola w ciągu roku szkolnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domowa
cos w tym jest:P pamietam jak kiedys na jakims topiku napisalam, ze maz czesto jezdzi do rodzicow i zaczely sie sugestie, ze maz jest mamisynkiem, ze mnie nie szanuje, ze powinnam go zostawic skoro woli odwiedzic matke w szpitalu niz pojsc ze mna na koncert:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja coprawda pracuje ale
mam akurat dzisiaj dzien wolny, co bedziecie robily bo u mnie deszcz pada, ja juz jestem po kawie o smaku amaretto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaleznosc i milosc
a ja pije kawke w pracy, a potem ide na duze zakupy kosmetyczne- na szczescie za swoja, nie za meza wyplate;) co do 'wyprawienia'- dzisiaj to mnie maz wyprawil, bo zaczynal prace pozniej niz ja wspolczuje wszystkim garkotlukom:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym sie przylaczyla, ale niestety juz nie mam tej laby nie-chodzenia do pracy (a przynajmniej nie o swicie) ... ale kiedys tez mialam takie mile zycie, ze nie musialam chodzic do pracy (tnz. bylam bezrobotna, praca sie znalazla w koncu), tylko wstac, usiasc do sniadania i kawki zrobinych przez meza, potem ja jemu zrobilam kanapke do pracy i go wyprawilam za drzwi buziakiem :D no i jeszcze to, ze wykladam mu gotowe zestawy ubrania, ale to nie dlatego, ze on nie potrafi, tylko dlatego, ze ja to po prostu bardzo lubie :D czuje sie wtedy niczym stylistka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domowa
A ja zamiaru do pracy nie mam iść :) On jest moim pewnikiem, a ja jestem jego utrzymanka i nałożnicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i fajnie, ja bym tez tak mogla ;) ale mi ten moj luby za malo kasy zarabia, wiec coz poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdddddddddddddddddddddybytak
ja tez nie pracuje, ale zle sie z tym czuje:( chcialabym miec prace, ale nikt mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca to głupota
Niech pracują ci co musza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×