Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Adammmmmmmmm

prywatne szkoły

Polecane posty

moje tez tam chodzą! i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona ze tam się uczą bo wiem ze są pod dobrym okiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w szkole w Wilanowie? no ja myslę ze w Wawie to jedna z lepszych podstawówek! serio szkoła jest na wielki plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no szkoła jest godna uwagi. moim zdaniem naprawdę szkoła jest  dobra i fajnie się ucza dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edukacja naszych dzieci to bardzo poważny temat do przemyślenia. W rzeczywistości to wielu rodziców nie stać na prywatne szkoły jednak to nie oznacza od razu porażki. Przecież znajdziemy także publiczne szkoły z wysokim poziomem nauczania. Wszystko będzie rozbijało się o to czy mieszkamy w dużym mieście bo to da nam prawdziwe możliwości. Trzeba to przemyśleć odpowiednio wcześnie od strony logistycznej bo jak dziecko już będzie miało kilka lat to słabą opcją jest przeprowadzka. Czym kierować się przy wyborze placówki? Ważna jest kadra pedagogiczna na odpowiednim poziomie oraz samo wyposażenie. Nie może zabraknąć takich rzeczy jak pomoce dydaktyczne - https://edusklep.pl/ ponieważ zwiększają one znacznie tempo oraz skuteczność naucznia. Na całe szczęście pojawiają się w rosnącej liczbie szkół, z czego możemy się tylko cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×