Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Adammmmmmmmm

prywatne szkoły

Polecane posty

Gość dobrawka22
Nie mam nic do publicznych szkół, ale jednak prywatna szkoła podstawowa umożliwia lepszy rozwój i start w przyszłość. Córka chodzi do http://linde.waw.pl/ i widzę jakim wyposażeniem dysponuje placówka, jakie jest podejście nauczycieli. Nauka przebiega dużo przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta Edukacja zaprasza do zapisu ! Mieścimy się w centrum miasta, z parkingiem -> świetna lokalizacja. Dodatkowo oferujemy naukę całkowicie za darmo bez ukrytych opłat ! Masz pytania ? Zadzwoń, napisz .... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do prywatnego zespołu szkół http://atena.edu.pl/. Mają tam naprawdę świetnie wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. A koszty? TO są tylko pieniądze. Jeśli nie będę inwestować w rozwój swojego dziecka, zapewniając mu najlepsze możliwości, to po co mi one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka001
Moim zdaniem prywatne liceum, które ma innowacyjne metody nauczani, to strzał w 10. Tutaj http://lodz.sei.edu.pl/ można sobie sprawdzić jaką ofertę mają Szkoły Edukacji Innowacyjnej . Warto sobie tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za szkołami prywatnymi dlatego że poświęca się tam dzieciom naprawdę dużo uwagi i dopóki będę miała taką możliwość to moja córka będzie się uczyła w szkołach prywatnych. Teraz jest w drugiej klasie i chodzi do bardzo dobrej szkoły http://teczoweabecadlo.pl/, polecam jeśli ktoś jest ze Stargardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Murcek
Malo ktora szkola prywatna, czy przedszkole jakie znam,ma warunki lokalowe i dydaktyczne wymagane przepisami dla tego typu placowek.Szkoly publiczne musza spelniac te wymogi, bo inaczej beda zamkniete, i to jest cenna prawidlowosc nie do podwazenia.Zwarzyc nalezy tutaj wg jakich kryteriow i kto rekrutuje w prywaciakach nauczycieli, ustala warunki zatrudnienia, czas pracy i wiele innych czynnikow, o ktorych nikt tu nie pisze, bo to jest zaslona milczenia. Szkoly, przedszkola prywatne obojetnie jakie ,niczym grzyby po deszczu pojawiaja sie w miastach,bo jest na tym interes, ale czyj interes ? Nie ma podstaw twierdzic ze,obecnie istniejace placowki prywatne sa lepsze, bo po prostu nie sa, i to pod wieloma ma wzgledami, i napewno nie naucza wiecej.Szkoly prywatne ida na ilosc, nie na jakosc, i to w naszym kraju pozorow jest ich zrodlem dochodow.Zadna ze znanych mi szkol prywatnych, nie spelnia ogolnych warunkow,jakie musza spelniac szkoly publiczne, ktore wyedukowaly cale pokolenia uczniow. Odpowiedz jest prosta.Nauka jezykow nie jest wymiernikiem niczego,bo jest tylko jednym ze skladnikow. W placowkach edukacyjnych prywatnych liczy sie tylko pieniadz, i pozory dla jego pozyskania, i o tym nie nalezy zapominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom muszącym wyposażyć klasy chemiczne i biologiczne polecam www.polonlabor.pl Produkują meble laboratoryjne. Sama zamawiałam ich produkty do prywatnej szkoły i mogę potwierdzić, że mają dobre ceny a ich meble są trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innych też i nikt tego nie wypomina nikomu. :) Nie wina szkół, a rodziców. Do wszystkich mamusi, powiem tak, ze jak już puścicie swoje dziecko do szkoły, same też możecie się do edukować, np. tu www.wsge.edu.pl polecam, też chodziłam, bardzo mi się to przydało nawet do zdobycia obecnej pracy! :) na naukę nigdy nie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem za prywatnymi szkołami. Z mojego doświadczenia wynika, że mają lepsze warunki, kadrę i więcej możliwości rozwoju. Zapisałam swoje dzieci do szkoły u nas w Szczecinie https://www.szkolapromyk.szczecin.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I panstwowe i prywatne moga byc dobre, moga byc zle,Najlpiej sprawdzać po prostu rankingi, wyniki egzaminów, matur, olimpiady, konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancy5
Szkoły prywatne to dobra opcja, polecam zastanowić się nad takim rozwiązaniem. My wysłaliśmy syna do szkoły http://www.prywatnaszkola.pl w Legnicy, mają tam dobrych nauczycieli. Dobre jest to, że dziecko uczy się angielskiego i niemieckiego od pierwszej klasy, poza tym syn chodzi na teakwondo to wszystko organizują na terenie szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się posłać swoją córkę do niepublicznej szkoły podstawowej www.teczoweabecadlo.pl w Stargardzie i to był dobry wybór. Moje dziecko rozwija się tam bardzo dobrze i widzę wyraźnie jego postępy w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Kielce
Zapraszamy do Nova Centrum Edukacyjne w Kielcach!Potrzebujesz statusu słuchacza, uprawnień do zniżek na przejazdy/legitymacji/ zaświadczenia do Zusu? Masz ostatnią możliwość zapisu do naszej szkoły! Kierunki Asystent nauczyciela przedszkola, Sekretarka medyczna, Grafik komputerowy multimediów, Specjalista do spraw dietetyki, Wizażystka/stylistka! Przyjdź i nie zwlekaj Zapraszamy do naszego sekretariatu przy ulicy Sienkiewicza 66 Więcej informacji pod nr 796400826 lub 412020101! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne przy ul.Dworcowej 39/1, czynnego od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Kontakt możliwy także pod nr telefonu - 883070678, 683070678, lub za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotakoss
Mój syn od 3 lat uczęszcza do prywatnej podstawówki towarzystwa edukacyjnego te vizja na Wawrze w Warszawie. Poziom w porównaniu do szkoły państwowej - rewelacja! Duży nacisk kładziony na naukę matematyki i języków obcych. Sporo zajęć pozalekcyjnych. Nowoczesne metody nauczania. Szkoła kładzie nacisk nie tylko na nauczanie ale przede wszystkim na wychowanie swoich uczniów a to bardzo sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
My też posłaliśmy syna do prywatnej podstawówki Te Vizja na warszawskiej Ochocie. Szkoła super, bez porównania z wcześniejszą szkołą państwową. Dużo matematyki i nauki języków obcych. Multum zajęć dodatkowych ( syn chodzi na robotykę i należy do koła młodego odkrywcy ). Nauczyciele super - nie tylko kształcą ale też wychowują co ma dla mnie jako rodzica ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Bydgoszcz
Zapraszamy do szkoły policealnej, liceum i gimnazjum NOVA Centrum Edukacyjne!!! Nabór Wiosenny już ruszył! Zapisz się na darmowy kierunek! Śpiesz się! Wpisowe 0 zł! Wydajemy legitymacje i zaświadczenia! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fessa
moje dzieci kończyły prywatną podstawówkę im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie i myślę że to był doskonały wybór - dobrze się uczyły, było spokojnie, fajnie zorganizowane zajęcia. Ja byłam spokojna a one zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszka
no to jest moim zdaniem dobry wybór. Sprawdzona szkoła, dobra kadra nauczająca no i wiele osób ją chwali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizzzarra
Tak, myślę ze w Wilanowie jest to jedna z lepszych podstawówek. Sama jestem nią zainteresowana, żeby moje dzieciaki tam chodziły - przede wszystkim sposób nauczania, szeroki dodatkowe zajęcia - to na prawdę wiele daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto dążyć do posłania dziecka do jak najlepszej szkoły. A prywatne szkoły wydają się być tymi lepszymi. Moje dziecko chodzi do niepublicznej szkoły podstawowej http://www.etzchaim.pl/ we Wrocławiu. Szkoła ta stawia na poznawanie innych kultur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina Kolia
Ja mieszkam w warszawie ;) I tutaj świetną szkoła jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa 49 przy ulicy Banacha w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoyalBallet
Hej ;) jest szkoła niepubliczna 49 w Warszawie, ale przy ulicy Bacha ;) hehe ;) Ja tez tak na początku myliłam te nazwy ulic - bach - Banach ;) Ale szkoła jest przy ulicy Bacha w Warszawie. Bardzo polecam ta szkołę. Kameralna i przyjazna atmosfera, nauczyciel jest dla ucznia a nie na odwrót. co oczywiście nie znaczy ,ze uczen moze robić sobie co mu się podoba. Dyscyplina jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie zamawiacie artykuły do wyposażenia szkół, np tablice? Bo znalazłam ciekawa stronkę www.TabliceAkademickie.pl moze ktoś ją kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikiKosal

Ja jak większość tu osób też polecę placówkę prywatną. I to z wielu względów - lepsze perspektywy, wyższy poziom nauczania, możliwość rozwijania pasji na licznych zajęciach dodatkowych. Ma to też swoje plusy bo z reguły nie trzeba się już martwić o korepetycje itd. Jeśli jesteś z Warszawy to ja ze swojej strony szczerze polecam polsko-angielską szkołę Edison na Wilanowie. Wykwalifikowana kadra, super dyrekcja i taka rodzinna atmosfera, która panuje tam na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temperowka

Wszystko zależy na co sie nastawia. Ale to jest prawda w szkole prywatnej jest wyższy poziom nauczania, sale lepiej wyglądają, jest po prostu bardziej zadbana. Co do szkoły to ja poslałam dziecko do Niepublicznej Szkoły nr 49 w Warszawie przy ul. bacha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_82

Ja jestem zdania, że jak już wybiera się szkołę to warto znaleźć dobrą, a nie przenosić dziecko po kilku miesiącach czy po roku. My zapisaliśmy synka do Gaudeamusa na Bemowie i to był naprawdę świetny wybór – nie miało tu wielkiego znaczenia czy szkoła jest prywatna czy publiczna, ale to co ma do zaoferowania. Wcześniej mały miał problemy z językiem angielskim, dukał, nie był w stanie opanować czasów, miał ubogie słownictwo, a teraz widzę, że problemem była słaba edukacja w poprzedniej szkole. Tutaj jest o niebo lepiej – wysoki poziom, nauczyciele, którzy poświęcają dzieciom dużo czasu, to że dzieci mówią po angielsku na lekcjach i poza lekcjami. Według mnie to jedna z najlepszych szkół podstawowych w Warszawie i nie ma tu znaczenia fakt, czy to szkoła prywatna czy nie – najważniejsza jest dla mnie kwestia wyników dziecka, a te są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimonka

moje dzieciaki chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie i był to wybór doskonały. Super się uczą dzieciaki, doskonale się przy tym bawią a mają także sporo ciekawych zajeć pozalekcyjnych. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×