Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Lubicie się kochać podczas takiego upału ?

Polecane posty

Gość stary wyga kaffe
było milion razy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga kaffe
to pomyśl downie , w lato jest CIEPŁO więc wiadomo że ktoś już mógł coś takiego napisać , tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga kaffe
Vera - Kozo :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak.... W tym roku lato jest upalne... Tłuk, to cie zrobił, ale nie dorobił ! Jakby twój stary lepiej twoją starą posunął to może by coś było, a tak... spierdolinka z komleksami i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga kaffe
lato = ciepło ale uwaga jest tego więcej !!! UWAGA NEW info: zima = zimo patrz jakie cuda gamoniu ! Vera - to ja Le Clerc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypierrdalaj, powiedziałam.Obraziłeś mojego kolegę, debilu, a to tak, jakbyś obraził mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga kaffe
tylko fakt że taki skrytokoniobijca chodzi po tym świecie i zużywa cenny tlen jest wystraczający aby mieć ci to za złe matole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co vera. Powiem ci tylko jedno. Jesteś naprawde pierdolnięta i powinnaś się leczyć. Nie wiem kurrwa o co ci chodzi ! Co kurrwa nie umiesz czytać ? Kto tu kogo pierwszy obraził ??? Opanuj się kobieto ! ścieżke wziełaś że się tak nabuzowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga kaffe
ja pierdziu, od czasów nowego nie widziałem tu takiego płaczliwego koniobijcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga kaffe
chcesz chusteczkę ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w Kerfóze widziałam ładne pudełka z chusteczkami. :classic_cool: Blackowi na pewno podobałoby się to, z Hello Kitty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera :) Ale ty jesteś zabawna. Taka mała biedna niedowartościowana istotka, która potrafi tylko obrażać innych. Litość mnie bierze jak czytam twoje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga kaffe
a moze to jeden z tych pedałków co malują sobie oczy na czarno i zapuszczają hitlerowską grzywkę ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
ale ja ja jaaaaaaaaaaaaaaaaaa chcę się wypowiedzieć !!:) uwielbiam w taka pogodę! uwielbiam jak ciała kleją się do siebie i ten świetny "plask", "trzask" ciało o ciało....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniale. Juz nie wspomne, kto ostatnio łaził z przeprosinami, zgodą i spokojem. :classic_cool: A teraz wypad, fałszywy, zdesperowany walikoniu. Przyswój sobiem, ze jesteś upoledzonym umysłowo kmiotem, a nie rzucaj się jak wsza... ciężko ci zrozumieć, ze ejsteś gównem, którego NAWET Sranie nie chce oglądać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga kaffe
myślę że się pociął nożykiem do papieru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurowa menda
łohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×